Alternativ til slør?
- Dette emnet har 6 svar, 6 deltakere, og ble sist oppdatert 14 years ago av .
-
Frøken
annonse
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Alternativ til slør?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Alternativ til slør?
Jeg vingler mellom slør og ikke på daglig basis… Klarer rett og slett ikke bestemme meg. Vil både ha, men likevel ikke :usikker: Kjempelett å bli klok på ikke sant? Kanskje alternativet blir tyllblomster, ekte blomster eller noe bling? Noen som brukte slør under vielsen og byttet til noe annet etterpå?
http://28magnoliaavenue.blogspot.com/
Jeg tror jeg vil ha slør, men da kommer jeg i såfall til å ta det av til middagen.
Jeg skal ikke ha slør, men det hører et gjennomsiktig, brodert sjal til kjolen min som jeg skal ha om armene. Håret skal være trukket bort fra ansiktet og utslått, tenkte å pynte med hårnåler med perler i.
Blomster i håret kan visne i løpet av dagen, så sikkert lurt å bruke falske :usikker:
Cecilie Melli har masse nydelig og rimelig hårpynt som passer både til brudekjoler og enkelte andre, flotte kjoler:
http://www.ceciliemelli.com/index.cfm?t … kid=561028
Jeg fikk denne til jul av mannen min:
http://www.ceciliemelli.com/index.cfm?t … kid=561028
og jeg elsker den, elsker den :nååh:
Oi, disse var nydelige. Takk for kjempegod hjelp Hejorgen. Julegaven var jo bare fantastisk! Tror nok det blir en tur innom butikken hennes snart!
http://28magnoliaavenue.blogspot.com/