Antrekk til tur dagen etter bryllupet (med gjester)!
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Antrekk til tur dagen etter bryllupet (med gjester)!
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Antrekk til tur dagen etter bryllupet (med gjester)!
- Dette emnet har 8 svar, 7 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
viana.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 82Replies: 623
Vi holder bryllupet på et nydelig utsiktspunkt, og dagen etter bryllupet har vi bedt med alle gjestene på en liten tur/piknik opp til et nydelig sted der utsikten er enda finere. Turen tar ca. 20 min hver vei, og går gjennom skogen på en bred og fin sti. Når vi kommer tilbake, blir det kaffe og kaker i bryllupslokalet.
Jeg leter etter noe å ha på meg denne dagen. Siden dette på en måte blir dag 2 av bryllupet, har jeg jo lyst til å se litt «brudete» ut, men vet liksom ikke hva jeg skal ha på meg! Mamma bare lo da jeg sa jeg hadde lyst til å ha en fin, hvit sommerkjole på meg i skogen, men det er jo ikke akkurat noen krevende tur vi skal på, mer sånn «ut og plukke blomster i finværet-tur». Jeg har gått turen flere ganger før, både planlagt i turtøy og spontant med høye hæler, så da burde det jo ikke være noe problem i en søt sommerkjole og lave, fine sko, eller?
Har som sagt lyst til å ha på meg en fin, hvit sommerkjole, lave sko som passer til, og kanskje en enkel hårstrikk med en hvit silkeblomst eller noe. Blir det too much for en brud på skogtur? Det er jo tross alt en del av bryllupsfeiringen, og vi skal ned i lokalet etterpå og spise kake. Har ikke veldig lyst til å dra på fjellsko og turklær da, for å si det sånn. 😂
Er det jeg som er blitt helt bridezilla, eller har jeg lov til å pynte meg litt?
Topics: 129Replies: 2344Topics: 82Replies: 623Topics: 64Replies: 1419Frøken
annonseTopics: 36Replies: 971Topics: 59Replies: 7239Topics: 82Replies: 623 -
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.