Skip to content
Bryllupsvenner.no
  • Planlegger
  • Inspirasjon
  • BryllupsforumExpand
    • Emner uten svar
    • Nye innlegg siden siste besøk
    • Nye svar: Siste dag
    • Nye svar: Siste 3 dager
    • Nye svar: Siste uke
    • Nye svar: Siste måned
    • Siste emner
    • Mest populære emner
    • Sist oppdaterte emner
    • Emner med flest svar
    • Mine aktive emner
    • Alle mine emner
    • Emner med mine svar
    • Mine emner med ingen svar
    • Mine emner med flest svar
    • Mine favoriserte emner
    • Emner som jeg følger
Search

Bli medlem / Logg inn
Bryllupsvenner.no
Account Logg inn

Vi pusser opp! Takk for tålmodigheten 🥰 – Juli 2025

Da er jeg drukket ut!! *lang*

Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / 🥂 Utdrikningslaget / Da er jeg drukket ut!! *lang*

Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / 🥂 Utdrikningslaget / Da er jeg drukket ut!! *lang*

  • Dette emnet har 6 svar, 7 deltakere, og ble sist oppdatert 16 years ago av trine.
  • Forfatter
    Innlegg
  • Topics: 6
    Replies: 14
    Sesje
    01. jun. 2009 kl. 08:23 #1379

    Kl. 9 på lørdagen kom det en haug venninner og kidnappet meg. Vi kjørte til ei lita bygd utenfor Molde hvor jeg måtte ha på meg fult langrennsutstyr pluss hjelm og diverse beskyttelses-greier. Jeg skulle gå på rulleski gjennom sentrum! hahaha så jo ikke ut i det utstyret!! Men det gikk overraskende bra!

    Så fortsatte turen til Oppdal. Der måtte jeg inn på butikken å handle. Jeg fikk bare ta varer fra handlekurvene til de andre kundene. Litt flaut, men… Etter at handlinga var overstått kjørte vi inni skogen. Der ble vi møtt av to jenter som delte oss inn i to lag. Vi hadde forskjellige leker og oppgaver som vi skulle løse. Vi ble etterhvert ledet til en plass hvor det lå hjelmer og klatreseler til alle mann. Da begynte jeg å bli litt nervøs… Vi gikk opp en trapp og litt videre innover i skogen.. Der ser jeg en taubane som går fra en side av elva til den andre! 30 meter over bakken!!!!! Vi skulle altså sendes over elva hengende i en sele!!! Frem og tilbake!! 90 meter den ene vegen og 130 meter tilbake igjen!! Trodde ikke jeg kom til å gjøre det, men jeg gjorde det gitt!!! Gjett om pulsen var høy da!!! Men det var en helt sinnsyk opplevelse!! Hadde gjordt d igjen, men sikkert grudd meg like mye!

    Etter at alle som ville hadde tatt spranget over elva, dro vi til hytta de hadde leid. Det var det grilling og drikking en stund før jeg måtte ha en aerobic- time for de andre.. hahahaha aerobic er noe jeg absolutt ikke kan da!

    Etter dette tok vi på oss regntøy og gikk opp ei bratt skråning. Der la vi ut ei diger presenning, spruta på masse zalo og vann og så heiv vi oss utfor! hihihi morsomt!

    Resten av kvelden besto av alkohol, pizza, musikk, latter, leker og mimring!!! Vi la oss vel ca kl 4.. Hadde det utrolig gøy!!!

    Syns litt synd på ene forloveren min da, for hun greide å knekke hånda! 5 uker med gips fordi hun landa på hånda når hun sklei ned den skråninga! Alle trodde jo bare at hånda var forstuet så hun dro jo ikke til legen før vi kom hjem igjen i går…

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse
    Annonse
    Topics: 201
    Replies: 19922
    Trone
    01. jun. 2009 kl. 10:37 #48366

    Utrolig tøff du var som slang deg i den taubanen!! 😯 Det hadde ikke jeg turd, hehe!! 😂

    Zalosklie er det lenge siden jeg har hørt om Hehheh!! De er jo fanrastisk gøye!! :mrgreen: :mrgreen: Men så utrolig kjedelig med forloveren din som brakk hånden da! [smilie=aiwebs_003.gif] [smilie=aiwebs_003.gif] Føler med henne!

    Sånn bortsett fra en knekt hånd, så har du nok mange supre minner fra dagen din! 🙂

    Settings
    Topics: 20
    Replies: 3984
    lindakbj
    01. jun. 2009 kl. 13:54 #48375

    Høyrtes ut så eg skikkeli kjekt utdrikninglag 😛

    Virka så alle kosa seg masse masse 😀

    Synd å høyra om forlovaren din, men «heldigvis» så gror da igjen med tiå 😉

    Settings
    Topics: 28
    Replies: 1957
    junigifteklar
    01. jun. 2009 kl. 18:29 #48385

    Gratulere så mye med vel overstått utdrikkingslag 😀 Hørtes ut som en knall dag 😀 😀

    Synd å høre om forloveren din da…håper det går bra med henne 😀

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse
    Topics: 21
    Replies: 1102
    Festningsvielse
    01. jun. 2009 kl. 18:35 #48388

    Gratulerer så mye med vel overstått utdrikkingslag, høres jo ut som du hadde det utrolig gøy 😀

    Stakkars forlovern din, men håper hånda blir fort bra igjen;)

    Settings
    Topics: 40
    Replies: 391
    Angel
    01. jun. 2009 kl. 18:36 #48389

    Høres ut som en bra dag utenom det med forlovern din… 😀

    Settings
    Topics: 22
    Replies: 618
    trine
    01. jun. 2009 kl. 19:50 #48400

    vel overstått utdrikkningslag!Hørtes ut som et vellykket og minnesrikt utdrikningslag (Håper min gjeng ikke har planlagt en slik tur med en taubane – hadde ikke overlevt). tøft gjort av deg!Men, stakkars forloveren din da – det er skikkelig vondt!(«godt» hun hadde promille i blodet – *naturlig smertestillende* 😂 )

    Settings
  • Forfatter
    Innlegg
  • You must be logged in to reply to this topic.

Logg inn og delta i samtalen!





Ikke medlem enda?

Start i dag og få gratis tilgang til alt hos Bryllupsvenner!

* Få oversikt med dine egne planleggingsverktøy
* Se og få inspirasjon fra alle forumer, emner og svar
* Skriv og lag dine egne må-gjøres-lister
* Lag ditt eget profilbilde
.. med mer..!

Du er i gang om under 1 minutt - trykk på knappen under!

Logg inn her så kan du også
lage et profilbilde

Annonse

© 2025 Bryllupsvenner.no - Stil og Trend AS

Scroll to top
  • Home
  • Bryllupsforum
  • Bryllupsplanlegger
Search