Da er jeg tilbake igjen :)
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Skravleforumet / Da er jeg tilbake igjen :)
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Skravleforumet / Da er jeg tilbake igjen :)
- Dette emnet har 9 svar, 6 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
lasseogelisabeth.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 50Replies: 44907. okt. 2009 kl. 16:31 #2310
Da føles det endelig som om jeg kan puste igjen, som om pusten går helt ned i magen og ut i lungene. Og deilig er det, det svart synnet som fylte hele min horisont er begynt og vike og smilet kommer stadig oftere fram igjen.
Endelig kan tenke barnebursdag, vennemiddager, jul og ikke minst bryllup uten og bli satt helt ut og stor gråte. Var ei stund alt dette føltes som en forbrytelse på minnet av pusejenta.
Vi har kommet en god del nærmere døds årsaken hennes, og dessvere så hadde hun nok vært syk lengere enn vi trodde. Men med god trøst i vetrinærens ord: blodprøvene hennes viste ingenting av det obdusjonen viste, så vi kunne ikke ha gjort noe mer eller mindre enn det vi gjorde for henne.
Vi kommer til og følge Hildemors råd ganske snart, og det lød som så: Få dere en ny katt ganske raskt, tror det er rett i vårt tilfelle. Så nå er vi på jakt etter en Ragdoll jente, og en lite fugl visket meg i øret i dag at et Ragdoll kull ble født i går 😉 Så hvem veit hva som skjer fram over.
Men gleden er heldigvis tilbake litt etter litt i hjertet mitt.
Og takk for alle gode ord og trøst på den tråden om at pusen var død ❤
Topics: 44Replies: 1077Veldig glad for at du har kommet litt ut av den altomfattende sorgen nå, kjempekoselig å ha deg tilbake 😀 Helt enig med Hildemor, en ny katt er definitivt på sin plass til to mennesker som har så mye kjærlighet og varme å gi, ikke bare til tobeinte men også til firebeinte 😀
Topics: 50Replies: 44907. okt. 2009 kl. 16:44 #63708«hejorgen» wrote: Veldig glad for at du har kommet litt ut av den altomfattende sorgen nå, kjempekoselig å ha deg tilbake 😀 Helt enig med Hildemor, en ny katt er definitivt på sin plass til to mennesker som har så mye kjærlighet og varme å gi, ikke bare til tobeinte men også til firebeinte 😀
Ja her hjemme er vi tre stykker (en gutt på 10 år og) som har mye varme og kjærlighet og gi ❤ Så tror ikke en ny katt kommer til lide noe nød heller nei.
Hyggelig det er kommet nye ansikter til i den siste tiden da 🙂 Får benytte anledningen til å si velkommen og hei
Enda en Oslo brud om jeg forstått rett?
Topics: 44Replies: 1077Frøken
annonseTopics: 50Replies: 44907. okt. 2009 kl. 17:02 #63711«hejorgen» wrote: Ja enda en Oslobrud gitt!! Love is in the air i hovedstaden
Sendte deg også hilsen inne på bloggen din for litt siden når du savnet kattepusen din som verst, har kattepuser selv og er så utrolig glad i de så skjønte deg godt.
Ja leste den for litt siden, men får ikke svart på min egen blogg???
Men takk for omsorg og gode ord ❤
Topics: 118Replies: 2914Topics: 201Replies: 19922Topics: 129Replies: 2344Topics: 19Replies: 693Så fint å høre om den nye pusekatten dere planlegger. Ragdoll er en av mine store favoritter også, og jeg skal nok også ha en liten filledukke her en dag. 😀 Jeg forstår veldig, veldig godt at dette har vært en tung tid for deg, jeg driver jo selv med hund (og mange andre dyr) og har gjort dette i alle år. Men man blir aldri vant til å miste dem, det gjør så bunnløst vondt hver eneste gang. [smilie=aiwebs_003.gif]
Topics: 50Replies: 44908. okt. 2009 kl. 17:45 #63804Åååå tusen, tusen takk jenter dere er så søte gode alle sammens, ble veldig glad for disse ordene deres, go klem skal dere ha 🙂
Nei Betti man blir aldrig vant og miste noen man er så glade i, dyr gir jo så ubetingelseløs kjærlighet ❤
En liten fulledukke kommer til å passe veldig godt sammen oss, vi ønsker jo oss en sosial katt og ikke minst høres det morsomt ut og lære bort litt triks til. Vi ønsker oss en katt som fyller litt hunde oppførsel vi 😉
Takk for gode ord Bettie
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.