Da var jeg jammen drukket ut !! For en dag!
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / 🥂 Utdrikningslaget / Da var jeg jammen drukket ut !! For en dag!
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / 🥂 Utdrikningslaget / Da var jeg jammen drukket ut !! For en dag!
- Dette emnet har 11 svar, 10 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
katrine.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 13Replies: 88
Klokka var 8 lørdag morgen og jeg ble vekket av et hjortehorn! Da skjønte jeg lunta, dagen var kommet 😉
Ute på trappa stod min forlover med 5 andre av mine venninner.. Jeg fikk lov å ta meg en kjapp dusj og pusse halv hjørnetanna etter en kjapp frokost. Jeg fikk beskjed om å være klar om en halv time..
Jeg ble klar, og i gården rullet det inn en gråtass traktor med henger og en campingstol på. Jeg ble pyntet med «brudeslør alla duk» i håret og fikk beskjed om å sette meg på hengeren.. Ingen sa hvor jeg skulle – heller ikke sjåføren.. Der satt jeg da, med en øl i hånda.. Noen km. senere ble jeg sluppet av. Forloveren min tok meg i mot- jeg fikk bind foran øynene og ble fraktet i en bil med SYKT høy musikk.. så jeg fikk ikke spurte hvem som satt i bilen eller hvor jeg skulle.. Eller dvs jeg fikk spurt, men ingen svarte… 😅
Da jeg fikk lov å se igjen var jeg på et type SPA, hvor jeg fikk hel kroppsmassasje i en time 😀 HELT nydelig! Når denne timen var gått, fikk jeg beskjed om å ta på meg min gamle speiderskjorte som forloveren hadde gravd frem, og noen seilersko og sølv leggvarmere.. Hallo?? det var 30 varmegrader ute- og jeg så ut som en fjott.. haha.. Så måtte jeg ta turen ned til byen.. Der fikk jeg bind foran øynene igjen- her skulle jeg nemlig «beføle» de andre venninnene mine- og gjette hvem som var hvem… Jammen vanskelig.. Da skjerfet foran øynene ble fjernet stod alle 16 venninnene mine der 😀 Utrolig koselig!
Deretter fikk jeg i oppgave å sykle sightseeing runder med tandemsykkel. Jeg skulle skaffe meg «kunder»- høre om noen ville sitte på for en 5`er..Tjente jammen meg 65 kr.
Så bar turen videre til et kjøpesenter. På veien ble jeg skiltet med «bært så tar jeg en knært».. Du og du, hvor folk tutet! På kjøpesenteret skulle jeg gå en paraderunde med sykkelen min, som forøvrig er hjemmesnekra med tilhenger! Jaaadaa, kan tro jeg ble beglodd. I tilegg måtte jeg inn på butikken med sykkelen å handle øl.. Lett?? Nææh..
Deretter bar det videre til en lunsj ute i det fri, nydelig.. med champange til og med 😉 Så fikk jeg på meg en syk sumobryterdrakt – så skulle vi spille volleyball.. hjelp, det sier seg selv kanskje, men jeg kan godt si at det ikke var lett 😛 MEN derimot utrolig morsomt!
Når volleyballen var slutt bar turen videre til min forlover, som hadde gjort stelt i stand kjempe hyggelig og laget nydelig mat. Her spiste vi og koste oss. Så var det pakkelek utpå kvelden, jeg skulle gjette hvem gaven var fra.. Svarte jeg feil, måtte jeg drikke..
I de sene nattetimer fikk jeg se ett intervju tatt av min kjære. Og jeg skulle besvare- for å se om vi hadde samme oppfattelser av div. ting ang.meg.. Vi var enige i mye, men ikke alt.. Et veldig rørende intervju.. 😳
Jeg gikk i seng ved 3-4 tiden.. totalt utmattet..På søndag fikk jeg et album med masse bilder og hilsner fra alle som var i utdrikningslaget. De hadde tatt med bilder både fra gamle dager og nyere tider..Denne boken hadde de laget i skjul på lørdagen.. jeg bemerket at en etter en var inne, men tenkte ikke så langt..
Puh..denne ble lang! Det var en fantastisk dag – så heldig man er som har så gode venner 😀
Frøken
annonseTopics: 201Replies: 19922Topics: 50Replies: 44910. aug. 2009 kl. 20:15 #57158Høres ut som litt av en dag og ikke minst moro
Flott du likte dagen og vil alltid ha minnene i boken, kjempe moro 😛
Frøken
annonseTopics: 13Replies: 88Ja, minneboken er helt fantastisk.. Jeg skulle visst egentlig fått den samme kvelden, men de fant ut at det var greit å vente.. Jeg ble veldig rørt da jeg så i den i går..så jeg skjønner hvorfor nå!greit å slippe for mye av det på en morsom dag! Jeg gleder meg til å se bilder fra selve utdrikningslaget 😂
Topics: 13Replies: 88Ja, minneboken er helt fantastisk.. Jeg skulle visst egentlig fått den samme kvelden, men de fant ut at det var greit å vente.. Jeg ble veldig rørt da jeg så i den i går..så jeg skjønner hvorfor nå!greit å slippe for mye av det på en morsom dag! Jeg gleder meg til å se bilder fra selve utdrikningslaget 😂
Frøken
annonseTopics: 44Replies: 613«Merete» wrote:
Når volleyballen var slutt bar turen videre til min forlover, som hadde gjort stelt i stand kjempe hyggelig og laget nydelig mat. Her spiste vi og koste oss. Så var det pakkelek utpå kvelden, jeg skulle gjette hvem gaven var fra.. Svarte jeg feil, måtte jeg drikke..
I de sene nattetimer fikk jeg se ett intervju tatt av min kjære. Og jeg skulle besvare- for å se om vi hadde samme oppfattelser av div. ting ang.meg.. Vi var enige i mye, men ikke alt.. Et veldig rørende intervju.. 😳
Høres ut som en kjempe flott dag.
Det gjorde vi for søskenbarnet mitt i hennes utdrikningslag også.
Kjempe fin kveld.
Håper jeg også får det like gøy som dere andre. 😀
Topics: 22Replies: 618Topics: 1Replies: 31Topics: 57Replies: 53419. aug. 2009 kl. 09:26 #58237oi.. dette hørtes ut som en fantastisk dag!!!
gleder meg masse til mitt eget 😃
Topics: 2Replies: 12 -
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.