Skip to content
Bryllupsvenner.no
  • Planlegger
  • Inspirasjon
  • BryllupsforumExpand
    • Emner uten svar
    • Nye innlegg siden siste besøk
    • Nye svar: Siste dag
    • Nye svar: Siste 3 dager
    • Nye svar: Siste uke
    • Nye svar: Siste måned
    • Siste emner
    • Mest populære emner
    • Sist oppdaterte emner
    • Emner med flest svar
    • Mine aktive emner
    • Alle mine emner
    • Emner med mine svar
    • Mine emner med ingen svar
    • Mine emner med flest svar
    • Mine favoriserte emner
    • Emner som jeg følger
Search

Bli medlem / Logg inn
Bryllupsvenner.no
Account Logg inn

Vi pusser opp! Takk for tålmodigheten 🥰 – Juli 2025

En annen variant av bli-kjent-kveld?

Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / En annen variant av bli-kjent-kveld?

Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / En annen variant av bli-kjent-kveld?

  • Dette emnet har 4 svar, 5 deltakere, og ble sist oppdatert 12 years ago av snfnugg.
  • Forfatter
    Innlegg
  • Topics: 20
    Replies: 51
    Jani83
    26. des. 2012 kl. 21:35 #10407

    Det blir jo mer og mer populært med grilling eller noe annen sammenkomst dagen før bryllupet, og jeg ser jo at det er en lur ting.

    Her har samboern stor familie, spredt over landet, så hadde jo vært koselig å treffe dem før selve bryllupsdagen..

    Men, jeg er så redd for at jeg skal bli helt utslitt til selve dagen, med alle forberedelsene og så noe mer som må planlegges på fredagen…

    Noen som har noen andre alternativ til noe slikt, som ikke tar all energien min?? 😉

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse
    Annonse
    Topics: 64
    Replies: 1674
    Gjest_M01
    26. des. 2012 kl. 21:56 #164750

    Jeg synes det blir mye med en 3.dagers. Men jeg aner jo ikke når vestlendingene og trønderne har tenkt til å komme. Det er jo helt vanlig med brunch dagen derpå også. Jaja, utslitt blir man uansett. ;-)

    Uansett dette er noe bruden pent kan delegere bort til ansre for å stelle istand. 🙂 om det blir hjemme får noen trylle sammen noe, hvis ikke kan man booke bord på en restaurant.

    Settings
    Topics: 99
    Replies: 831
    jasbon
    26. des. 2012 kl. 23:30 #164752

    Nå var ikke vi hjemme i vårt bryllup, men vi hadde en «bli kjent» middag kvelden før dagen. Da gikk vi alle på restaurant å spiste en hyggelig og uformell middag. Jeg ville gjort det samme hadde jeg vært hjemme; ikke stelt i stand noe grilling, men gått ut å spist på en pub/restaurant.

    Settings
    Topics: 20
    Replies: 479
    snart_frue
    27. des. 2012 kl. 07:00 #164759

    Vi skal ikke ha noen bli kjent kveld, med 110 gjester hvor halvparten ikke prater samme språk tror jeg det hadde blitt ganske teit. Men jeg vil ha en stor jente-middag kvelden før, med venninnene mine hjemmefra og herfra 🙂 da har jeg valgt å gå på restaurant. For det første så slipper du og stresse og organisere dagen før. Og for det andre så er jeg så frekk at jeg sier det er frivillig og at alle må betale egen middag. Ellers så hadde det fort blitt en veldig stor ekstrautgift!

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse
    Topics: 5
    Replies: 13
    snfnugg
    02. jan. 2013 kl. 11:16 #164969

    Jeg skal snakke med et par av mine beste venninner om de kan ha ansvaret for å ha en uformell bli kjent kveld 🙂 Det regner jeg med går fint.

    Settings
  • Forfatter
    Innlegg
  • You must be logged in to reply to this topic.

Logg inn og delta i samtalen!





Ikke medlem enda?

Start i dag og få gratis tilgang til alt hos Bryllupsvenner!

* Få oversikt med dine egne planleggingsverktøy
* Se og få inspirasjon fra alle forumer, emner og svar
* Skriv og lag dine egne må-gjøres-lister
* Lag ditt eget profilbilde
.. med mer..!

Du er i gang om under 1 minutt - trykk på knappen under!

Logg inn her så kan du også
lage et profilbilde

Annonse

© 2025 Bryllupsvenner.no - Stil og Trend AS

Scroll to top
  • Home
  • Bryllupsforum
  • Bryllupsplanlegger
Search