En lite oppdatering :)
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Barn, foreldre og familieliv / En lite oppdatering :)
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Barn, foreldre og familieliv / En lite oppdatering :)
- Dette emnet har 5 svar, 4 deltakere, og ble sist oppdatert 14 years ago av
Jannicke.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 50Replies: 44908. mar. 2011 kl. 21:14 #7046
Det har vært veldig lite bryllup og slikt som har opptatt hodet mitt det siste året, alt har streifet rundt baby og hva denne lille skapningen skulle ha til han kom. Og da denne herlige lille skapningen kom til verden så ble jo han selvsagt familiens midtpungt og fikk all oppmerksomhet :nååh: Kan ikke huske å ha vært så forelsket før, ikke engang da storebror ble født :tullerdu: Men nå har jeg etter 6 mnd kommet fram til at mann skal ikke samenligne for mye, eller sette det ene barnet opp i mot det andre. Det var en helt annen situasjon jeg var den gangen (var alene mamma fra dag 1)
Men nå har jeg begynt å lande litt i baby tilværelsen igjen, lillegutt er blitt 6 mnd og 8 dager og godt etablert i familielivet og værdagen. Det har vært litt opp og ned etter vi ble foreldre men vi opplever at samholdet og kjærligheten er blitt ytterliger styrket, så dette går virkelig rett veien for oss.
Det blir selvsagt ikke noe bryllup om 2 mnd og de dagene som står tickern vår, det av mange grunner men størsten er: Vi har rett og slett glemt bryllupet oppe i forelskelsen av vår lille sønn :nååh: Men vi har landet på et nytt år (igjen) og snart finner vi kansje ut når på året vi ønsker å gifte oss
Ja det var en liten oppdatering på hva som skjer rundt oss om dagen.
Topics: 201Replies: 19922Heia vennen!! 🙂 🙂 Godt å se noe fra deg her inne også! 😃
Han er jo bare helt fantastisk herlig altså!!! Helt perfekt er han! :nååh: :nååh:
Og skjønner jo at dere har glemt vekk bryllupet, hehe!!! Men du vet hva som sies; Alle gode ting er tre! Så nå blir det jo tredje datoen dere setter for bryllupet og denne gangen går det!! hehe!!
Topics: 50Replies: 44908. mar. 2011 kl. 21:27 #125001Ja nå blir det vår tredje dato 😳 Men denne gangen skal vi gå helt til mål (les alters)
Ja han er en perfekt liten skapning lillegutten vår, prøvde å legge inn bilde, men fikk beskjed om at det hadde for høy oppløsning. Men skal se hva jeg kan få gjort med det, for det hadde vært gøy å «dele» han litt med dere her inne og.
Ellers så har hodet virkelig begynt å snurre fælt rundt bryllup igjen, lurer på om ikke tv3 skal ha litt av skylden der altså :p Men har har vi faktisk fast kosestund mandag til torsdag fra 19.30 Lasse og jeg :nååh:
Topics: 201Replies: 19922Frøken
annonseTopics: 59Replies: 7239 -
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.