Endelig fredag!
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Skravleforumet / Endelig fredag!
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Skravleforumet / Endelig fredag!
- Dette emnet har 12 svar, 8 deltakere, og ble sist oppdatert 14 years ago av
Roger.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 99Replies: 2760
Noen som skal noe morsomt i helgen?
Vi skal på messe i Lillstrøm til Lørdag, og går alt etter planen så kommer det inn noen artige nyheter på tilbryllupet.no i løpet av senvintern..
Og i kveld skal vi hente en ny skriver 😃 – og selv om det er en printer, så gleder jeg meg veldig 😉 Det er meg..
Søndag, slappe-av-dag og en Sopranos-episode eller to på kvelden 😀
Topics: 59Replies: 869🙂
Nå skal jeg kjapt 4- timer på jobb 🙂
Så har vi barnefri i kveld/natt 😉 hihi ;P
Blir mest sannsynlig til at P drar på verkstedet og jeg finner meg en råååsa film 😉
Jobber 9-13 i morgen, og så skal vi på brudesalong på Lillestrøm og se på klær til mannfolka mine 😉
Søndag blir det middag hos en kamerat og en tur innom messa på Lillestrøm, får billetter av jobben 🙂
Topics: 28Replies: 260Jipppiiiii fredag. 😃
Idag er sambo ferdig på jobb kl. 15, så da skal vi rett på trening, før vi skal hjem og lage middag, kyllingfilet og ovnstekte poteter og gresskar. Ikveld skal vi på kino tenkte vi.
Imorra har vi booka trening klokken 11:30, og etter det skal vi handle litt div, hente karaflene jeg har bestilt, kjøpe nye treningssko og en biltur til en koselig sted for å ta en kaffe i sola, om den titter fram. 🙂 På kvelden skal den flinke kjæresten min bake pizzaboller.mmmmmmmh!
På søndag skal vi til svigers, der blire lunsj og litt snekring – vi holder på å lage tallerkenhylle som skal henge over spisestua, og i den forindelse låner vi kjellern til svigers til å jobbe i. 🙂
Spennnde? tja..kanskje ikke, men koselig blir det iallefall! 🙂
Topics: 36Replies: 682Haha, Stian var også i ekstase da han kjøpte seg ny skriver 😜 Han sitter fremdeles å studerer den når den vender på arkene av seg selv :usikker:
Vi har barnefri, så vi gleder oss til å sove lenge sammen i morra, og søndag er det bryllupsmesse i tbg 🙂 Tja… kanskje ikke en så spennende helg, men jeg gleder meg allikevel ^^
Frøken
annonseTopics: 99Replies: 2760Helgen skal jo ikke være så spennende den 🙂 Det er det hverdagen som skal 😉
Helgen ska jo være koselig og avslappende
Denne printeren kan også snu arkene av seg selv, også kan den skrive ut på opptil 350g ark.
I tillegg skriver den ut med voks, og kan skrive ut perfekte fargebilder i a4 format på ca. 0.75 sekunder 😜
Det blir rått det 😃
Topics: 2Replies: 51VI skal snart være med Victori 8år på HIL trening. (Fri idrett)
Såå skal vi hjem å lage lasagne, og se på det store korslaget.
Imorgen skal jeg sove leeenge(ca 09.00)! Denne uka har vært TRAVEL!!
På kvelden skal jeg på en liten middag/fest kl 19. Blir ikke så lenge, skal etterpå til vennina mi som er dumpet av forloveden sin!!! (Drittsekk..!! )
Søndag så tar vi oss kanskje en gå-tur på en eller annen nut 😉
Topics: 550Replies: 1386028. jan. 2011 kl. 15:53 #122188I dag skal vi bare ta det helt med ro. Blir litt tv titting, som det pleier på fredagen. Da er det NRK fra klokken 20 og utover kvelden. Har som regel noe godt i glasset og sitter og koser oss.
Så i morgen skal vi til Egersund, vi skal ha med oss vår toastmaster og ha møte med Oliveto, der vi skal ha bryllupet. Dette er et møte, bare for å holde kontakten og at de skal få hilst på toastmaster , slik at de blir kjent med hverandre og det ikke blir så stivt på selve dagen og at han kan ta direkte kontakt med dem om det er noe han lurer på.
Så skal vi ha være hos min mor til søndag, så reiser vi nok hjem igjen, slik at ungene kommer seg i seng, så blir det en rolig kveld, før uken starter på nytt.
Kjekt med ny skriver da Roger, skal på utkikk etter en selv, den vi hadde tålte ikke å få en duplokloss i seg, for så å bli skrudd på, så vi må ha ny, så vi kan få skrevet ut vielsesprogrammene 😀
Topics: 33Replies: 28528. jan. 2011 kl. 16:12 #122189den messa i lillestrøm roger, hva slags messe er det og er det kunn for forhandlere eller for oss vanlige å…hehe
Topics: 99Replies: 2760Lillestrøm messa heter Gave og interiør 2011. 2 ganger i året, og er en bransjemesse.
Man må dermed være sendt på oppdrag fra firma, eller ha et firma selv, og kunne dokumentere det til vekterne når man skal inn.
Men inntrykket mitt er at de ikke er så fryyyyktelig nøye på å sjekke om man er fra et firma da..
Ingenting å få kjøpt der og da, men man kan legge opp bestillinger hos utstillerne…
Her: http://www.messe.no/no/nv/prosjekt/gave/For-besokende/
Topics: 36Replies: 682«Roger» wrote: Helgen skal jo ikke være så spennende den 🙂 Det er det hverdagen som skal 😉
Helgen ska jo være koselig og avslappende
Denne printeren kan også snu arkene av seg selv, også kan den skrive ut på opptil 350g ark.
I tillegg skriver den ut med voks, og kan skrive ut perfekte fargebilder i a4 format på ca. 0.75 sekunder 😜
Det blir rått det 😃
Woow, det er jo en superprinter
Hvilken printer er det?
Frøken
annonseTopics: 33Replies: 285Topics: 55Replies: 4059Topics: 99Replies: 2760Nå er den her 😃
Det er en Xerox 🙂
Sånn som dette: http://retailerno02.netset.eu/m4n?seid= … =0&catgr=0
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.