Er det vanlig at gjester blir rørt i kirka?
- Dette emnet har 6 svar, 7 deltakere, og ble sist oppdatert 12 years ago av .
-
Frøken
annonse
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt annet om bryllupsplanlegging / Er det vanlig at gjester blir rørt i kirka?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt annet om bryllupsplanlegging / Er det vanlig at gjester blir rørt i kirka?
Heisann!
Er det mange som blir rørt(som i at feller tårer) i kirka?
Har sitti og sett på layout på kirkeprogram og fant en super ide med en kleenex inkludert i programmet.. Syns det var en morsom liten detalj, men er det noen som vet om det er noe vits i?
Tenker at det kanskje virker teit dersom det ikke er sånn at folk feller en tåre i bryllupene?!
Blir veldig glad hvis noen vil si hva de mener om det 🙂
Jeg er en lett rørt person som blir rørt på generel basis av kirkerommet, så hvordan jeg vil reagere i en vielse ligger i kortene. Tror neppe jeg er den eneste.
Når det kommer til klenex i kirkeprogrammene tenker jeg derimot at det er litt unødvendig, litt mye fjas og dill.
Jeg syns det var en kjempefin ide, og tror de aller fleste syns det er en veldig omtenksom ide!🙂
Jeg griner alltid for alt som det kan grines for! 😂 Og jeg griner som en unge i kirka, samme hvem som gifter seg. Som toneany sier, de fleste som er av den typen vet det jo selv og er forberedt, og det kan nok slå litt begge veier å legge ved Kleenex. Sånn umiddelbart tenkte jeg at det var morsomt, men etter å ha tenkt tanken et par ganger til så tror jeg at jeg er enig med Martine i at det kan bli litt mye fjas og dill. Kanskje du heller skal få et par venninner til å ta med en ekstra Kleenex-pakke i veska, som de diskret kan gi til en person på benkeraden sin som skulle komme til å grine mye uten å ha hverken lommetørkle eller Kleenex 🙂
«Trone» wrote: Jeg har vært i mange bryllup og kun ett av de var det null tårer.
Men å få utdelt kleenex i programmet, nja.. Vet ikke helt jeg. Hadde kanskje følt meg litt «presset» til å presse ut en tåre eller fake en tåre? 8-[
Helt enig.
Hadde selv stusset……..forventes det at folk skal bli rørt???
Det hadde sikkert gjort at jeg som vanligvis blir rørt, ikke hadde blitt det!!!