fem dager igjen..*stressa*
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / fem dager igjen..*stressa*
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / fem dager igjen..*stressa*
- Dette emnet har 8 svar, 6 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
Lompen.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 22Replies: 102
fikk melding nettopp om en som ikke kunne komme likavel.. er så lei av det nå
omtrent halve gjestelista svarte 2-3 uker etter fristen, noen så sent som i forrige uke! ene tanta mi hadde ikke lyst til å gå, men hun presiserte «dere får jo gave såklart da!» gave? er da ikke derfor vi inviterer til bryllup!
blir sååååå irritert egentlig! uff.. er så lei av sånne mennesker som ikke kan normal folkeskikk! man svarer da vel på en bryllups invitasjon til fristen vel?! makan! er jo ikke akkurat noen vanlig barnebursdag det er snakk om!
nå må jeg roe ned, har tusen ting å gjøre de nærmeste dagene! deilig å blåse ut litt, her hos likesinnede bridezillas 😉
takk for at du leste:)
Topics: 72Replies: 931Topics: 64Replies: 141924. mai. 2010 kl. 19:10 #96700Det er det mest irriterende med å invitere til bryllup sier jeg! Bestem deg liksom, hvor vanskelig kan det være!?!? Sykdom er selvsagt helt OK, men ikke overtredelser av S.U!!
Masse lykke til i innspurten, dette blir kjempespennede!! 🙂
Topics: 55Replies: 4059Overtredelser av S.U *freser*
Og hvorfor må alle vente til absolutt siste dag? det virker kanskje sånn…*sukk*
Sykdom er en helt klar gyldig grunn, for eventuelt utsettelse av s.u, eller at en må i etterkant si dessverre jeg kan ikke komme alikavel pga jeg har blitt syk, det er noe helt annet.
Tanta di hadde ikke lyst til å gå i bryllupet ditt? Ikke sikkert hun ga noen grunn, men hørest veldig rart ut….
Frøken
annonseTopics: 30Replies: 749Topics: 22Replies: 102kjenner jeg er litt sånn på randen av en gråtetokt, hvertfall når det blir noe slikt hele tida.. blæææ–
tanten min er bare spesiell, derfor hun ikke kommer. orker ikke andre mennesker er vel det det ligger i.. så da får vi heller kose oss med de som vil dele dagen med oss 🙂
Er bare litt irriterende med all denne forandringen av bordplanen min… hehe. krysser fingre for ingen flere avlysninger nå altså.. [smilie=tssk.gif]
har heldigvis verdens beste mamma, svigermor og toastmastertante som holder bryllupet i sjakk.. jeg er fullstendig i tåka hvertfall 😳 🤗
Topics: 20Replies: 709Topics: 55Replies: 4059 -
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.