frisør i kristiansand
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Ringer, smykker, hår og sminke / frisør i kristiansand
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Ringer, smykker, hår og sminke / frisør i kristiansand
- Dette emnet har 5 svar, 3 deltakere, og ble sist oppdatert 14 years ago av
Trone.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 1Replies: 0Topics: 201Replies: 19922
Ikke i Kristiansand, men i Søgne!! Marie på Bjørk frisør på Tangvall.
Jeg gikk til henne etter maaaange anbefalinger og jeg skjønner hvorfor folk er fornøyd med henne altså!! Helt fantastisk kreativ, dyktig og herlig dame!!
Jeg hadde med bilde av frisyren jeg ville ha, men pga lengden og tykkelsen på håret mitt så forklarte hun hvorfor jeg ikke kunne ha den. Litt kjipt, men jeg fant flere inspirasjonsbilder av sånn ca hvordan jeg ville ha det.
På prøvetimen så hadde jeg ombestemt meg i fra de bildene jeg hadde med meg. Vi snakket om bryllupet vårt og slike ting, så sier hun plutselig » sett deg i stolen, nå vet jeg hvordan du skal gå på håret».
Det tok henne TI MINUTTER og sette opp ett forslag på hvordan jeg kunne gå og vet du, det var verdens flotteste frisyre!! Og det var til og med bare en sløv kladd!!!! Jeg falt HELT for den. Var som om hun skulle kjent meg i alle år, for den frisyren var bare meg!
Og på selve dagen så følte jeg meg som den største prinsessen! Hun åpnet salongen for min forlover og meg 2 timer før normal åpningstid siden vi hadde tidlig vielse og vi hadde hele salongen for oss selv hele tiden. Og frisyren min ble jo bare såååååååååååå fantastisk flott!!!
Kunne lagt ut i det vide og det brede om henne altså, he he!! Men ikke vent lenge med å bestill hos henne, hvis det blir aktuelt, for hun er vannvittig populær! 🙂 🙂 🙂 🙂
Her er facebooksiden hennes:
http://www.facebook.com/group.php?gid=41367434238
Topics: 35Replies: 180å så gøy at du sier det
for jeg skal å til henne
hun har vært «min frisør» nå siden i mai.. klippet meg i mai der å falt pladask.. var hos henne igjen i oktober.. å skal der i jannuar.. å så skal jeg der til bryllupet 30 april
hun åpner lørdagen å setter av hele dagen til oss.. meg å forlovere å brudepiker å hun ble såå gla når jeg fortalte at jeg ville ha henne til å fikse meg..
hun er fantastisk.
Topics: 201Replies: 19922Frøken
annonseTopics: 35Replies: 180Topics: 201Replies: 19922Ja! Hun er altså så utrolig dyktig!! Prøvetimen gikk som en drøm og hun fikk virkelig frem hvem jeg er og ikke bare legge på noe sminke fordisånnerdetenbrudserut. Var utrolig godt fornøyd! Har lagt ut bilder i prøvetimetråden jeg lagde før bryllupet.
Hun lytter virkelig til hva du forteller om deg selv om hva du ønsker, hun spør om farger i bryllupet og vil mer enn gjerne se bilde av buketten og kjolen slik at hun kan tilpasse sminken og mengden i forhold til det.
Suuuperfornøyd!!!! 😁
Trådstarter: Har du bestemt deg for hvilken frisør du skal til eller? 🙂
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.