gave til forlovere?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / gave til forlovere?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / gave til forlovere?
- Dette emnet har 12 svar, 8 deltakere, og ble sist oppdatert 13 years ago av
sweet91.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 11Replies: 62Topics: 14Replies: 3521. apr. 2012 kl. 05:05 #149555
Tror jeg kommer til å kjøpe ett smykke til forloveren min 🙂 Eventuellt ett anheng som hun kan henge på samme kjede hun fikk av sønnenen min som hun er fadder for 🙂
Topics: 57Replies: 214Topics: 11Replies: 62Frøken
annonseTopics: 11Replies: 62Topics: 37Replies: 161Topics: 57Replies: 214Ja priser på spa varierer så vanvittig, men det er jo mulig å gi en spesifisert behandling. min forlover er veldig nøye med ansikts pleie, så da kunne jeg valgt å gi henne bare ansiktsbehandling dersom f.eks 60 min massjase var for dyrt.
Jeg kjenner ikke forlover til sambo veldig godt, så om spa er noe for han vet jeg ikke 😜
Vi betaler for kjole til min forlover (ca 300kr på ebay) og slips og tørkle til sambos forlover (180 kr på ebay).
Topics: 37Replies: 1173Jeg gav de et smykkeskrin med «diamanter» fra nille, og et par sølvøredobber fra Glitter. Jada, det hørest harry ut… Men begge begynte å gråte av glede 😉 Så var godkjendt tror jeg… 😂
(sant skal sies at det var en lapp det det sto om de ville være forlovere da…)
Topics: 11Replies: 62mange flotte svar her ja 🙂 skal ta meg en tur innom en gullsmed og se hva de har der tenker jeg! 🙂 selv om jeg unner dem spa, så tenker jeg at det blir for dyrt akkurat nå!
er da tanken som teller :himmelfallen: syntes ikke at det å kjøpe smykkeskrin fra nille og øredobber fra glitter er «harry» ;o) er jo tanken som teller, å de ble jo suuuper glad! 🙂
Topics: 8Replies: 375Hei!
Hva med å tilbringe en hel dagen sammen og skjemme henne bort? Spa, en god middag, en fin tur – hva som helst. Slik at hun for en veldig fin dag sammen med deg for den innsatsen hun gjorde for å gjøre dagen din fin 😀 Så kan man mimre litt sammen og bare kose seg :himmelfallen:
Frøken
annonseTopics: 14Replies: 187Topics: 29Replies: 951 -
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.