Han vet ikke hvem han skal ha til forlover….
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt annet om bryllupsplanlegging / Han vet ikke hvem han skal ha til forlover….
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt annet om bryllupsplanlegging / Han vet ikke hvem han skal ha til forlover….
- Dette emnet har 6 svar, 5 deltakere, og ble sist oppdatert 13 years ago av
Gitte.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 17Replies: 7308. jan. 2012 kl. 17:07 #8413
Hei alle sammen…
Min kjære vet ikke hvem han skal ha til forlover…
Han har ingen gode venner som han har hatt siden barndommen pga en del flytting.
Han har ingen gode venner generelt egentlig. Bare golfvenner, kollegaer og våres felles vennepar fra de siste 4 årene..
Skjønner godt han syntes det er vanskelig, men mitt forslag var at han kunne bruke sin halvbror, men han føler heller ikke her at de har veldig god kontakt- (og det stemmer egentlig det) :trist:
Han har nå hatt siden september å bestemme seg og jeg ser han har det vanskelig og det er vondt å se på… :trist:
Han vurderer en tidligere kollega og golfvenn gjennom 10 år som han har sporadisk kontakt med gjennom året ( de er på fast guttetur sammen++).
Hva syntes dere??
Noen som har noen gode råd??
Topics: 550Replies: 1386008. jan. 2012 kl. 18:10 #140008Jeg synes at han bør få bestemme det selv, hvem han skal ha. Hvis han ikke føler seg nær nok til sin halvbror, så er det lite å gjøre med det. Hans tidligere kollega som han har kontakt med og kjent i ti år, som han har gutteturer med er jo et godt alternativ, siden han selv tenker på ham. En trenger ikke å treffes så utrolig ofte for å føle seg nær hverandre, det er hvordan man har det samme når man er i sammen man må se på.
Topics: 17Replies: 7308. jan. 2012 kl. 18:13 #140010Såklart han skal få velge selv. Det er en selvfølge,men er så vondt å se at han er så usikker.
Selv om hans tidligere kollega er et alternativ, så syntes han selv at de ikke er så nære som han tenker en forlover burde vært, men han sier jo selv at han ikke har noen nære…
Topics: 5Replies: 330Han har ikke en søster da? Eller et søskenbarn av ene eller andre kjønnet som han har sporadisk kontakt med? Det må jo ikke på død og liv være en mann? Eller har du kanskje en bror eller annen slektning som han kommer godt overens med? Har han onkler som han har kontakt med?
Min forlover er min kusine. Vi var mye sammen i barndomsårene, er jevngamle, men har bare kontakt per telefon noen ganger i året når for tiden. Hun er det nærmeste jeg har en søster, og vil heller velge henne enn en venninne da jeg har hørt om ganske mange som «faller ut av det» med forloveren sin. Venner er venner, familie er noe helt annet. Hun kommer alltid til å være en del av livet mitt. Vi opplever nesten alle tingene i livet samtidig, så det er veldig naturlig for meg, selv om vi ikke er veldig nære venner.
Frøken
annonseTopics: 18Replies: 44618. jan. 2012 kl. 14:27 #141032Huff så vanskelig, vi hat motsatt problem, min kjære har valgt seg ikke mindere enn 3 stk, nå har han heldigvis klart å kutte den ene… det hørtes kanskje rart ut men jeg synes det ble litt pes med så mange.
Har han noen i familien da som f.eks han er onkel til eller hans far eller onkel?
Topics: 17Replies: 7321. jan. 2012 kl. 21:06 #141381Da er forlover endelig i boks…. Utrolig deilig for både han og meg at han har funnet en han føler kan ta den rollen. 😀 😀
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.