Har funnet drømmekjolen min=)
- Dette emnet har 10 svar, 5 deltakere, og ble sist oppdatert 14 years ago av .
-
Frøken
annonseFrøken
annonse
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Har funnet drømmekjolen min=)
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Har funnet drømmekjolen min=)
Da har jeg virkelig funnet drømmekjolen min. Begynte å grine da jeg så den, akkurat det samme skjedde da jeg fant sløret=)
Men det jeg lurer litt på er: Når bør jeg bestille den? Har funnet den på ebay. Hadde tenkt å bestille i august, men er veldig usikker. Pga har endel vekt som må vekk først,og er redd for at kjolen skal bli altfor stor. Bør jeg legge inn litt mindre mål enn det jeg er nå? Eller legge inn de målene jeg har nå. hmm dette var ikke så lett.
Vet med sikkerhet at jeg klarer å gå ned endel cm rundt magen, har gått ned endel cm på få mnd.
Vi gifter oss i mai 2011.Hva hadde dere gjort?
Jeg ville bestilt denne om ett par måneder. Midten av september. Da har du litt tid på deg til å gå ned litt til, som du sier selv du vil, og det er tid nok til å produsere, shipping og evt tilpasning når den kommer frem 🙂
Men du? Du vet du mangler noe i innlegget ditt?
da venter jeg litt og ser=) he he vet at bilde manglet. Men her er bilde,prøver å holde den skjult for familien:
Det var en utrolig nydelig kjole, det var noe slikt jeg også hadde sett for meg, men endte opp med en helt annen type, men jeg er glad i kjolen jeg har kjøpt
Takk=) merkelig dette med kjoler, hadde først funnet enn som var enklere og som jeg var helt sikker på at jeg skulle ha. men blir denne=)
De sier jo at man bør bestille kjolen ca 6 måneder før i Norge, så jeg ville nok beregnet litt mer tid fra utlandet. Er enig med Trone om at september er bra. Tror ihvertfall ikke jeg hadde tatt sjansen senere enn oktober.
Det er forøvrig en nydelig kjole du har funnet deg 🤗
Var slik jeg tenkte også. Litt dumt å vente for lenge og så kommer ikke kjolen. Kommer nok til å bestille i september=)
Tusen takk=) Kjempe fornøyd med den. men skal ikke ha den fargen på båndet da=)
Takk=)
Selve kjolen skal være slik den er nå,men det som er i den «rosa» fargen blir en annen farge. Sikkert endel som reagerer nå,men det skal faktisk være svart 😀