Hei hei!
- Dette emnet har 2 svar, 3 deltakere, og ble sist oppdatert 14 years ago av .
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Hei og Velkommen! / Hei hei!
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Hei og Velkommen! / Hei hei!
Vi skal gifte oss!!
Etter 11 år (12 i desember) som kjærester, som foreldre til 3 barn i snart 9 år.. så skal vi vies i kirken.
I vår kjernefamilie går ting sjeldent som hos andre.. og ikke dette heller 😉
I går kom min kjære hjem med papirene fra presten etter å ha blånektet ekteskap i mange år.. og datoen er satt til 13 august, 2011 😉
Altså, under 2 måneder frem i tid.
Vi skal overraske alle, og ingen andre enn forloverne og de som MÅ hjelpe med selve bryllupet får vite, og alle som vet noe får munnkurv.
Gjestene (31 stk) inviteres til 45 års lag for meg og 2 av barna våre som til sammen blir 45 år i løpet av august og september, de møter opp hos oss og treffer 2 av forloverene (vi har to hver) mens vi, og de gjenværende forloverene er i kirken og forbereder oss.
Gjestene blir fraktet til kirken i transport arrangert av oss, hvor vi blir viet… også transportert videre til ett lite lokale hvor vi spiser middag og kaker. :nååh:
Bryllupsfesten…tar vi 2 uker senere 😉
Kjenner jeg er helt varm i hele kroppen, gleder meg til å finne kjole, og til å komme i gang med den planleggingen som må til.. Vi kjører lavbudsjett, og enkelt, men minnerikt!