Heidi Montag og plastisk kirurgi
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Underholdning, TV og humor / Heidi Montag og plastisk kirurgi
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Underholdning, TV og humor / Heidi Montag og plastisk kirurgi
- Dette emnet har 7 svar, 5 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
Stavangerpar.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 44Replies: 1077
Seriøst, det her er bare helt sykt!! Denne jenta har tatt rundt 15 plastiske inngrep og hun er kun 23 år!! Det er rett og slett skummelt… Jeg så på henne i en MTV serie som het The Hills men nå ser hun altså HELT annerledes ut..
http://www.huffingtonpost.com/2010/01/2 … 29456.html
Jeg skylder faktisk på den drittsekken av en ektemann hun har siden hun ikke hadde foretatt et eneste plastisk inngrep før de to ble kjærester og han er, vel, en dust..
Så til dere med søte små barn; få de til å elske den de er og vite at det er det indre som teller absolutt mest, ingen gidder å være sammen med vakre mennesker om de er så totalt blåst som det her…
Måtte bare dele det sjokket her med noen, sier bare litt om hvilken syk verden vi lever i.
Topics: 550Replies: 1386022. jan. 2010 kl. 14:22 #72910Vel,uansett,så er det jo hennes valg, en kan ikke legge skylden på andre,selv om hun ikke hadde tatt noen inngrep før hun traff ham. Hun er jo så ung,så det kan jo også være en forklaring på det.
Ja,det er viktig å elske enn for den er ,både seg selv og andre 😀
Topics: 99Replies: 2756Topics: 550Replies: 1386022. jan. 2010 kl. 14:35 #72914«Roger» wrote: Ugh! 😯
Værste jeg har hørt… men jeg må rette noe kritikk til den eller de legene også som har utført operasjonene!
Burde vel kanskje ringt noen bjeller med etikk-musikk for dem egentlig?
Det skal jeg være helt enig i
Frøken
annonseTopics: 88Replies: 1752Topics: 44Replies: 1077«Stavangerpar» wrote: Vel,uansett,så er det jo hennes valg, en kan ikke legge skylden på andre,selv om hun ikke hadde tatt noen inngrep før hun traff ham. Hun er jo så ung,så det kan jo også være en forklaring på det.
Ja,det er viktig å elske enn for den er ,både seg selv og andre 😀
Ja som du sier så er hun veldig ung.. Kan godt angre som en hund om noen få år, det er nok av folk som gjør det.. Bare se på Aylar Lie, hun ble konfrontert med sin tvilsomme fortid i et intervju og begynte å gråte fordi hun skammer seg sånn over det. Det skal ikke være lett å vokse opp i disse dager.
Topics: 8Replies: 186Før
Nå
Sykt.
Syntes nesten synd på henne. Tror også den ekle kjæresten (mannen!!) hennes har mye av «skylden», og at oppmerksomheten har gått over styr. Hun er visst fra en bitteliten by i colorado (hva jeg vet!), og det har sikkert ikke bare vært lett og plutselig ha kameraer rundt seg uansett hva hun gjør. Piller hun seg i nesen et halvt sekund kan du være sikker på at det er forsidestoff dagen etter.
Usj, nei. Noen burde vært skjermet for hollywood-liv, de burde hvertfall ha funnet sin plass her i verden først.
Topics: 550Replies: 1386023. jan. 2010 kl. 20:16 #73098Hm, gav et svar her,men ser ikke ut som jeg fikk lagret det,så jeg svarer igjen.
Det er vanskelig for hvem som helst å være i søkelyset hele tiden,vil jeg tro,men at noen klarer det bedre enn andre. Har mange ganger sagt at jeg er glad for at jeg ikke er noe kjendis, en som alle vil vite hver minste detalj om
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.