Hilsen fra Valemons brud
- Dette emnet har 14 svar, 5 deltakere, og ble sist oppdatert 14 years ago av .
-
Frøken
annonseFrøken
annonse
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Hei og Velkommen! / Hilsen fra Valemons brud
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Hei og Velkommen! / Hilsen fra Valemons brud
Heisann alle bryllupsvenner 🙂
[smilie=sign0144.gif]
Jeg er så glad jeg kom over dette forumet med likesinnede som også har nedtelling til sin helt spesielle, unike og store dag!
Jeg har mange spørsmål og jeg har allerede kommet i stressmodus enda det er litt over ett år igjen.. :hihi:
Jeg håper vi kan hjelpe hverandre med alt vi måtte lure på i ventetiden! 🥰
Riktig godt nytt år! [smilie=lovefirework.gif]
Velkommen hit! Jeg er ganske ny jeg også. Jeg har vel vært her en ukes tid allerede. Gifter oss ikke før i 2012 vi heller.
Å stresse gagner ingen 🙂 Bryllupsplanlegging skal være kjekt.
Internett er en knallbra plass å planlegge. Du kan finne masse her. Det er bare å spørre så skal jeg hjelpe til så godt jeg kan 🙂
Takk for hyggelige tilbakemeldinger, det var koselig 🙂 Jeg skal prøve å være så behjelpelig jeg bare kan jeg også!
Det er godt med all planlegging som kommer i boks kjenner jeg, selv om det kun er kirke, prest og lokale + meny som er i boks foreløpig. Bryllupsfotografering og trompetist i kirken er neste agenda (jeg har laget en egen tråd om trompetist på Sørlandet).
«Trone» wrote: Nok en sørlending her inne! 🙂 🙂 😁 😁
Hvor i sør holder dere til hen?
Velkommen skal du være! Og hyl ut hvis du lurer på noe! 😃
Tusen takk for det, Trone 🙂
Vi bor i Vennesla vi.
«Trone» wrote: Jeg har kanskje ett nytt navn til deg, mtp trommer!! 🙂
men har det hjemme og sitter på jobb nå :ååh:
Åh, du er bare helt toppen du! 😃
Jeg har ikke vært så altfor mye online denne uka, men nå er det helg igjen, så da blir det litt mer tid til forum igjen 😀
Dvs. jeg har ikke glemt forumet eller de svært hyggelige menneskene her inne 😃