Hobbykakebakere – Grenland. Hvor finner jeg dem?
- Dette emnet har 5 svar, 3 deltakere, og ble sist oppdatert 12 years ago av .
-
Frøken
annonse
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Hobbykakebakere – Grenland. Hvor finner jeg dem?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Hobbykakebakere – Grenland. Hvor finner jeg dem?
Etter nøye overveielse har jeg endelig fått litt bakkekontakt og har bestemt av vi ikke har noen anledning til å lage en bryllupskake selv. Mye pga jeg vil ha en fin og god en, vi er ingen bakere meg selv og min mor som var de heldige utvalgte.
Det er dessverre ikke noe vits i å legge «oppdraget» ut på mitt oppdrag eller lignende, så hvor finner jeg noen kakebakere i Grenland/Telemarksområde. Noen tips?
Vil ikke ha noe mer komplisert enn dette pyntet med ekte blomster.
Vi har blitt tipset om videregående skoler med konditorfag.
Dere har ikke noe sånt i nærheten?
Der har de jo lærere som hjelper elevene med bakinga, og hvis du gir dem et bilde og en smak, bør det jo være mulig å få gjennomført det?
Har ikke kontakta noen av skolene her enda, men vet at de er flinke! Har vært i et par barnedåper og babyshower hvor det har blitt servert kake som er bestilt hos konditorlinjer og de har sett veldig bra ut 🙂
Det er på facebook de befinner seg alle disse sukker-bertene.
Jeg fant hvertfall henne; http://sukkerberta.no/index.htm var ikke så dyre heller 1250,- for en kake til 40 pers. – eller???