Hold av datoen-kort…..?
- Dette emnet har 5 svar, 6 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av .
-
Frøken
annonse
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Hold av datoen-kort…..?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Hold av datoen-kort…..?
– Er det noen her som tenker på å sende ut det?
Vi tenkte å gjøre det, for å «sikre» oss at så mange som mulig av våre nære og kjære ikke legger ferien eller andre hendelser til den helgen, om det kan ungås. 🙂 – Vi inviterer bare de «viktigste og nærmeste» og synes derfor det er koselig om så mange som mulig -les:alle 😜 kommer og deler dagen med oss, men det er LITT tidlig å sende ut invitasjoner et år før! hehe!
Jeg tenkte egentlig å lage (scrappe) kort selv, men så kom jeg over disse magnetene på http://www.vistaprint.no» onclick=»window.open(this.href);return false; og synes de ble imari fine -og en lit morsom ide… 😃 koster litt over 200 kr for 50 stk. inkl. frakt. (hvis man registrerer seg først, så får man en mail med 20% på neste bestillig, og benytter denne) prøver å legge ved de jeg har laget, så man får litt inntrykk av hvordan det kan bli, om noen skulle bli nysgjerrig… 🙂
Til dette bryllupet vi skulle hatt i år, valgte vi heller å sende invitasjonene ut i god tid. Selv føler jeg det blir mye mas med både hold av datoen kort og invitasjone,men det er meg da, vi er alle forskjellige.