Skip to content
Bryllupsvenner.no
  • Planlegger
  • Inspirasjon
  • BryllupsforumExpand
    • Emner uten svar
    • Nye innlegg siden siste besøk
    • Nye svar: Siste dag
    • Nye svar: Siste 3 dager
    • Nye svar: Siste uke
    • Nye svar: Siste måned
    • Siste emner
    • Mest populære emner
    • Sist oppdaterte emner
    • Emner med flest svar
    • Mine aktive emner
    • Alle mine emner
    • Emner med mine svar
    • Mine emner med ingen svar
    • Mine emner med flest svar
    • Mine favoriserte emner
    • Emner som jeg følger
Search

Bli medlem / Logg inn
Bryllupsvenner.no
Account Logg inn

Vi pusser opp! Takk for tålmodigheten 🥰 – Juli 2025

Jeg føler meg så heldig!

Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / 🥂 Utdrikningslaget / Jeg føler meg så heldig!

Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / 🥂 Utdrikningslaget / Jeg føler meg så heldig!

  • Dette emnet har 2 svar, 3 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av Siljeogkjetil.
  • Forfatter
    Innlegg
  • Topics: 30
    Replies: 239
    M
    25. nov. 2009 kl. 20:57 #2599

    Nå på lørdag hadde jeg fått beskjed av min forlover at jeg skulle være klar fra kl 10, for det skulle være min dag. Og det ble det virkelig.

    Jeg ble hentet av en vennine kl 10 som kjørte meg til min forlover, her ventet alle mine gode venninner, jeg ble så rørt. Vi spiste deilig lunsj her før vi reiste ned i byen (Oslo) hvor de hadde bestilt danseundervisning for oss alle sammen på en danseskole. Vi hadde egen korreograf som lagde egen dans til oss til FAME sangen. Dette var kjempegøy og vi ble skikkelig varme. Etter filming og mye dansing her gikk vi innom en pub på veien til et musikkstudio. Her spilte vi inn 5 forskjellige sanger fra ulike epoker i livet mitt. Jeg sang og jentene koret. Pent var det ikke, men det var kjempegøy! Når vi hadde holdt på der noen timer dro vi til en ny pub før vi reiste hjem til forloveren min og spiste deilig tapas og drakk masse vin. Vi spiste nydelig dessert og drakk cognac og likør! Etter dette hadde vi pakkelek og historiene bak pakkene var mange og morsomme. Vi fortsatte å danse og synge og hadde en kjempekveld. En godt brisen brud var hjemme kl 02:00.

    Jeg føler virkelig at jeg er veldig heldig som har så gode venner som lager til en så flott og minnerik dag for meg.

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse
    Annonse
    Topics: 23
    Replies: 262
    Kapabel
    26. nov. 2009 kl. 01:25 #68423

    Saa morsomt! Jeg hadde mye av det samme og storkoste meg. Vi var og i platestudio og sang bla annet inn FAME, med en litt revidert tekst!

    Settings
    Topics: 68
    Replies: 759
    Siljeogkjetil
    15. des. 2009 kl. 20:57 #69558

    Det hørtes ut som et kjempe koselig utdrikkingslag.

    er vedlig spent på åssen mitt blir

    Settings
  • Forfatter
    Innlegg
  • You must be logged in to reply to this topic.

Logg inn og delta i samtalen!





Ikke medlem enda?

Start i dag og få gratis tilgang til alt hos Bryllupsvenner!

* Få oversikt med dine egne planleggingsverktøy
* Se og få inspirasjon fra alle forumer, emner og svar
* Skriv og lag dine egne må-gjøres-lister
* Lag ditt eget profilbilde
.. med mer..!

Du er i gang om under 1 minutt - trykk på knappen under!

Logg inn her så kan du også
lage et profilbilde

Annonse

© 2025 Bryllupsvenner.no - Stil og Trend AS

Scroll to top
  • Home
  • Bryllupsforum
  • Bryllupsplanlegger
Search