Skip to content
Bryllupsvenner.no
  • Planlegger
  • Inspirasjon
  • BryllupsforumExpand
    • Emner uten svar
    • Nye innlegg siden siste besøk
    • Nye svar: Siste dag
    • Nye svar: Siste 3 dager
    • Nye svar: Siste uke
    • Nye svar: Siste måned
    • Siste emner
    • Mest populære emner
    • Sist oppdaterte emner
    • Emner med flest svar
    • Mine aktive emner
    • Alle mine emner
    • Emner med mine svar
    • Mine emner med ingen svar
    • Mine emner med flest svar
    • Mine favoriserte emner
    • Emner som jeg følger
Search

Bli medlem / Logg inn
Bryllupsvenner.no
Account Logg inn

Vi pusser opp! Takk for tålmodigheten 🥰 – Juli 2025

Jeg trenger HJELP til valg av slør! (bilde)

Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Jeg trenger HJELP til valg av slør! (bilde)

Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Jeg trenger HJELP til valg av slør! (bilde)

  • Dette emnet har 4 svar, 3 deltakere, og ble sist oppdatert 14 years ago av gemini7.
  • Forfatter
    Innlegg
  • Topics: 29
    Replies: 280
    gemini7
    08. jan. 2011 kl. 21:40 #6592

    Okey- finally fikset også jeg dette med å lime inn bilder, så nå når jeg er i siget; kan noen hjelpe meg med tips til slør til denne kjolen?? Jeg skal se på et privat i morgen, men er usikker på om det var helt det jeg har sett for meg.. Altså: hadde egentlig bare tenkt meg et nett, kort slør (litt nedenfor skuldrene), kanskje med satengkant. Jeg ahr aldri vært fan av lange slør, så ikke aktuelt med noe nedenfor midjen! Dessuten vil jeg ikke dekke til den pene snøreryggen 🙂 Elsker sånne spanske slør med bred blonde i kanten, men det passer vel ikke stilen til denne kjolen. Fikk tips fra noen om slør med «steiner» i, blanke altså, og det er kanskje ikke dumt, siden det er mye blanke perler på kjolen.. Men altså: hva ville DU valgt til denne kjolen…? Kan legge til at jeg planlegger å ha stor krøller og løst oppsatt hår med noen krøller hengende ned.. Gla’ for svar 🙂 😃

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse
    Annonse
    Topics: 29
    Replies: 280
    gemini7
    09. jan. 2011 kl. 09:37 #120399

    Ingen?? :trist: Skal dra ned om noen timer og kikke på sløret, men er så veldig i tvil om hva som kan passe…. 😐

    Settings
    Topics: 66
    Replies: 6978
    Gitte
    09. jan. 2011 kl. 10:25 #120400

    Skulle så gjerne hjulpet deg, men jeg er nok ingen ekspert! Hvis du googler navnet på kjolen får du kanskje opp bilder av den sammen med slør? Kanskje det kan gi deg en pekepinn på hva som er fint?

    Settings
    Topics: 9
    Replies: 71
    marnyjohan
    09. jan. 2011 kl. 10:28 #120402

    MANGE slør på ebay…kanskje det kan gi deg ein peikepinn…

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse
    Topics: 29
    Replies: 280
    gemini7
    09. jan. 2011 kl. 13:05 #120410

    Hmmm ja, jeg endte opp med å kjøpe sløret, jeg 😀 Var ganske enkelt med en veldig smal satengkant, tynt to lags, litt stivt så det sto ut fra ryggen, og det avr egentlig fint- slik at man ser litt av kjolen bak også 🙂 Men det avr uansett så billig at jeg kan kjøpe et annet også, om jeg plutselig skulle finne ut at noe annet passet bedre..

    Veska tok jeg også, så nå gjenstår bare sko!! 🙂 De var litt for vide.. Men herlig å ha nesten hele antrekket i boks..

    Settings
  • Forfatter
    Innlegg
  • You must be logged in to reply to this topic.

Logg inn og delta i samtalen!





Ikke medlem enda?

Start i dag og få gratis tilgang til alt hos Bryllupsvenner!

* Få oversikt med dine egne planleggingsverktøy
* Se og få inspirasjon fra alle forumer, emner og svar
* Skriv og lag dine egne må-gjøres-lister
* Lag ditt eget profilbilde
.. med mer..!

Du er i gang om under 1 minutt - trykk på knappen under!

Logg inn her så kan du også
lage et profilbilde

Annonse

© 2025 Bryllupsvenner.no - Stil og Trend AS

Scroll to top
  • Home
  • Bryllupsforum
  • Bryllupsplanlegger
Search