Jeg tror jeg ler meg i hjel!
- Dette emnet har 3 svar, 2 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av .
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Jeg tror jeg ler meg i hjel!
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Jeg tror jeg ler meg i hjel!
Da vi bestemte datoen for bryllupet (Egentlig har datoen vært bestemt hele tiden, vi har 5-årsdag 🤗 ), visste vi ikke at det 3 måneders lange kurset samboeren min skulle på skulle vare ut denne uken. Vi visste heller ikke at jeg skulle ha eksamen først nå i går.
Men nå er eksamenen min overstått, så da har vi hvertfall den ute av sinn (nå er jeg ferdig med bachelor-graden min 😀 )
Vi skulle avtale generalprøve med vigsleren vår og kom frem til at vi ikke får tatt den før fredag kveld, siden samboeren min i værste fall ikke er hjemme før fredag kl 21. Det var helt i orden.
Det er en bitteliten mulighet for at han får avslutte på torsdag, men det vet vi ikke enda (forsvaret – TTT (ting tar tid!))
MEN nå streiker jo mange vektere og dette inne bærer at «Konsekvensen er at det aller meste av rutetrafikken må innstilles på Kristiansand lufthavn/Kjevik…». Og gjett HVOR han er på kurs?
Joda, i Kr.sand 🙄
SÅ, om han ikke får reise før fredag sliter han litt med å rekke generalprøven, for tok/buss/bli hentet av min snille far i bil, tar mange flere timer enn fly og tok hjem…
Kan dere krysse fingrene for at klassesjefen hans ser viktigheten av dette og slipper han på torsdag? 😀 😀
Mamma fantaserer om hvem jeg kan bruke som «stand in» om han ikke rekker hjem 😂
Huff og huff, en brudgom bør jo være på generalprøven da. De må jo kunne vise litt skjønn i militæret også da, de pleier vel ikke være så firkantet at en ikke kan få rekke hjem til sin egen generalprøve til vielsen. Håper dette går greit, men dere bør vel snart få et svar på det.
Ja, så vidt han vet selv skjer det ikke noe viktig på fredag. Bare en avslutnings/gradueringsmiddag, men det burde jo være mulig å slippe å dra på den!
Han mener selv han burde kunne dra onsdag kveld, fordi det egentlig ikke er noe viktig på torsdag heller, hvis han rydder og vasker rommet sitt onsdag.
Men de briljerer virkelig ved å vise hvor lang tid det skal ta å få svar på et helt enkelt spørsmål gitt 😂
Ja,jeg vet at det kan drøye med svar når du søker på noe i militæret,forstår liksom hvorfor det skal være så vanskelig å si ja eller nei jeg da