Jkdress- tnt og levering
- Dette emnet har 3 svar, 3 deltakere, og ble sist oppdatert 14 år, 5 måneder siden av .
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Jkdress- tnt og levering
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Jkdress- tnt og levering
Jaja.. jeg venter og venter på min kjole..
Må si at når jeg bestilte kjole fra Kina, var det de neddi der jeg var mest skeptiske til.. Hadde aldri trodd at problemene skulle starte da kjolen kom til Norge!
Tnt klarer visst ikke å levere pakken min virker det som.
Først har de ikke klart å lese riktig navn og adresse, så derfor ble ikke pakken levert på tirsdag.
Tirsdag sto den fortsatt på hold pga feil adresse, jeg ringte dem så fort de åpnet, men fikk beskjed om at jeg måtte vente til torsdag med å få pakken.
Torsdag kom, og jeg ventet hele dagen.. Ringte til og med for å sjekke, og joda, den skulle komme.
Så rundt klokken fem, kom det endelig oppdatering på sporingssiden:
12 May 2011 17:11:00 Oslo Receiver Not Home. Follow Up Action Underway.
Ja..riktig!! Jeg har ikke vært ute av døren siden tirsdag pga denne pakka!
Ringte i dag og lurte på hva som skjedde.. Møtte ei sur dame som sa hun ikke kunne gjøre noe for å hjelpe, og at hun ikke fikk sett mer enn meg. Da jeg sa at han i går kunne gi meg mer info enn den jeg så, la hun på! Jepp.. Så da sitter vi her.. og lurer på om jeg skal bli en av de heldige jeg har lest mye om på nett nå, som får beskjed om at pakken dems er «borte, sorry mac».
Som om jeg ikke hadde nerver nok fra før 
Tusen takk for det, men etter en laaaangdrug dag (uten nett, da det var noen som grov over kabelen), kom den faktisk til slutt! Ringte inn igjen etter å ha sjekket sporing med mobilen at den var på vei ut i dag og (heldigvis), og da jeg hadde fått fortalt sporingsnummeret sa fyren «Å, det var den det ja»..
Sukk.. Men samme kan det være! Kjolen kom til slutt! Så er det bare å vente på at forloveren min skal få tid så vi får prøvd den 😃