Kaketopp (DIY av noen andre…)
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / DIY Bryllup – Kreativt Forum / Kaketopp (DIY av noen andre…)
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / DIY Bryllup – Kreativt Forum / Kaketopp (DIY av noen andre…)
- Dette emnet har 7 svar, 6 deltakere, og ble sist oppdatert 11 years ago av
BrudAug2013.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 5Replies: 33
Jeg ville bare så gjerne vise frem den supersøte kaketoppen vi skal ha! Den er hjemmelaget, men riktignok ikke av meg. (Bestilt på etsy hos Perlillapets. ) Jeg synes de tradisjonelle med mennesker ofte kan være litt dårlig laget, spesielt detaljene i ansiktene. Nå kan jeg neste ikke vente med å bruke denne istedenfor 😃Det følger også med et banner med navnene våre og datoen. Den er på vei i posten nå…håper den tåler turen fra Italia!
Har noen her laget kaketopp selv?
Frøken
annonseTopics: 25Replies: 40017. jul. 2013 kl. 15:59 #171821Vi ønsket noe annet enn de typiske menneskene, så jeg har laget et banner:
Topics: 5Replies: 33Frøken
annonseTopics: 83Replies: 514Topics: 0Replies: 2Frøken
annonseTopics: 25Replies: 556Topics: 25Replies: 40017. jul. 2013 kl. 22:34 #171861k&b2013 sa
BrudAug2013: Den var skikkelig fin. Hvordan har du laget fuglene? Har du klippet de for hånd eller brukt utstansejern? Gøye detaljer, og så kan du jo la bryllupsfargene gå igjen i den.Takk! 🙂 Jeg har brukt utstanser, ja. Fuglene (og fargene) går igjen i invitasjonene våre og litt pynt på telys-glassene 🙂
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.