Kjære vil ikke ha utdrikkingslag
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / 🥂 Utdrikningslaget / Kjære vil ikke ha utdrikkingslag
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / 🥂 Utdrikningslaget / Kjære vil ikke ha utdrikkingslag
- Dette emnet har 8 svar, 7 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
Godjenta84.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 17Replies: 275Topics: 88Replies: 1752
Skjønner ikke at det skal legges opp til drikking når folka ikke tåler det og han ikke ønsker det.
I min kjæres forrige utdrikningslag spilte de paintball. For å finne ut det måtte han sprekke masse ballonger i et lite rom for å finne billetter eller noe sånt. Så var de på eroshop, bare på kødd. Og så avslutta de med en rolig pils på Karl Johan. Svogeren min hoppa i fallskjerm (ønska det veldig) og så grilla de i hagen til forloveren.
Søstra mi var ikke interrestert i noe verken utdrikning eller utdritning, så hun og forloveren hadde en rolig ost og kjeks- kveld hjemme. Venninna mi var på Gladiator Arena og ei anna var på magedanskurs. Mange jeg kjenner drar på SPA eller lager SPA hjemme.
Det er så utrolig mye man kan gjøre uten å drikke, og uten å måtte drite seg ut, og jeg skjønner ikke at folk på død og liv skal planlegge ting som bruden/brudgommen ikke ønsker. Skal man ikke vise at man setter pris på vennene sine den dagen da? At folk blir skuffa over ikke å få drikke seg sørpe, det klarer jeg bare ikke å relatere til, men det er nå meg da. Da kan de vel heller drikke en annen dag?
Jeg ville faktisk ha ringt til min manns forlover og forklart ståa, dersom han faktisk ikke skjønner det selv.
Topics: 59Replies: 7239Topics: 72Replies: 931Hvis han virkelig vil ha fest i stedet, så syns jeg han skal få lov til det. det er jo viktig at han koser seg og ikke gruer seg. selv om det er vanlig [smilie=aiwebs_005.gif]
kan du ikke ta en prat med hans forlover?
et vennepar av oss gifta seg hemmelig i mars, fordi de ikke turt å ha utdrikningslag, og det er jo litt på kanten…
Frøken
annonseTopics: 20Replies: 709Jeg syns han (eller du) skal si i fra til forloveren. En hører stadig om utdrikningslag som går langt over streken der mye alkohol er involvert, og alle ender slett ikke bra. Jeg har aldri skjønt dette med å skulle drite ut andre, det er heller ikke alle som syns noe om å stå offentlig å synge, selge kyss etc. Det er din samboers dag, så den bør bli slik han ønsker det. [smilie=hihi.gif]
Topics: 8Replies: 115Topics: 17Replies: 275Topics: 59Replies: 7239Topics: 40Replies: 20407. mai. 2010 kl. 10:11 #93592Min kjære har også sagt at utdrikingsslag vil han ikke ha av noe slag, og det respekterer heldigvis forloveren.
Jeg er også tvilende siden mange av de som blir invitert i mitt evt lag kommer til å bli aggresive eller deprimerte om de drikker. Har satt en del «krav» om det skal bli noe utdrikingslag på meg, og det går blant annet på lite eller ingen drikking og TOTALT spritforbrud og sørpefyll.
Har forøvrig et par venninner som er troende til å ødelegge hele laget om de drikker seg dritings, fordi den ene blir klagete og sint, den aqndre blir deppa og griner.
Ønsker en minnerik dag med mine nærmeste venninnner, som jeg kan huske i ettertid.
Jeg kan godt «drites ut», så lenge jeg slipper drikke meg sørpe full.
Har ytret ønske om bowling eller spa, evt teater.
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.