Kjole etter bilde fra jkdress?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Kjole etter bilde fra jkdress?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Kjole etter bilde fra jkdress?
- Dette emnet har 13 svar, 7 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
Sørlandsbrud_09.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 19Replies: 129
Noen som har erfaring med dette? Jeg vil så gjerne gifte meg i denne kjolen fra Sincerity http://www.sinceritybridal.com/eu_en/co … 1061&disc=
Han jeg snakket med fra jkdress sa det var mulig med 95% similar., hva nå enn det betyr 😜
Så er det noen som har gjort dette? Bestilt etter bilde? Ble dere fornøyd?
Topics: 129Replies: 2344Har fått sydd kjole etter bilde og har venner som har gjort det samme og kjolene var flott de. Følte likevel at den ikke kunne stille opp mot kjoler fra brudebutikk. Stoffkvaliteten er veldig bra men detaljer som krystaller i dyrere kjoler blir sydd med glittertrå o.l. Men somsagt kjolene er fine de men likevel man får det man betaler for. 😀
Topics: 19Replies: 276Topics: 21Replies: 2504Frøken
annonseTopics: 88Replies: 1752Topics: 19Replies: 129mhm dette gjorde ikke avgjørelsen enklere da 😜 jeg aner ikke hva jeg skal gjøre, kjolen koster 9000 kroner i butikken, og under 2000 fra jkdress… hadde vært fint å spare inn litt, samtidig vil jeg ha DEN kjolen.. og da er det kanskje like greit å kjøpe i butikken.. sparte jo litt på ringene, og kanskje vi finner en billig dress.. mhm..
er jo litt viktig med denne dagen da, og noe av det fineste på kjolen er små blomster i tyllen på skjørtet..
Nei, nå aner jeg ikke hva jeg skal gjøre 😜 men takk for svar 😃
Topics: 21Replies: 250422. sep. 2009 kl. 11:59 #62313Jeg vil si at min kjole må være 99.9% similar ut i fra bildet og med de endringene jeg gjorde. La til lenger slep enn originalkjolen samt bestemte fargen selv. Ja, også ville jeg ha snøringen lenger ned på rumpa enn på bildet, der sluttet den ca i korsryggen tror jeg…. 🙂
Topics: 129Replies: 2344Topics: 21Replies: 250422. sep. 2009 kl. 12:29 #62316har ikke bilde av bare kjolen, kun med meg oppi 🙂
prøver å legge inn link, men det går ikke….
Har to gallerier, må se i det som er eldst, heter vel bare vårt galleri, ikke fått gitt det noe navn….
Topics: 22Replies: 416Frøken
annonseTopics: 3Replies: 5Lurer litt på å kjøpe kjole frå jkdress men er så usikker med tanke på størrelsane(korleis det blir i norske størrelser) og korleis det er vist det er noe gale med kjolen min når eg har fått den.. og korleis det er då vist eg må sende den tilbake og få ny.. er dei vennlige og flinke når det gjelder sånne ting?
Topics: 88Replies: 1752«ajajaj» wrote: Lurer litt på å kjøpe kjole frå jkdress men er så usikker med tanke på størrelsane(korleis det blir i norske størrelser) og korleis det er vist det er noe gale med kjolen min når eg har fått den.. og korleis det er då vist eg må sende den tilbake og få ny.. er dei vennlige og flinke når det gjelder sånne ting?
du oppgir dine mål, så trenger ikke si noen bestemt størrelse. Min hadde et par småfeil, men gidder ikke å sende den tilbake, kan fikse det selv. Om kjolen er helt på trynet tror jeg nok de er greie og hjelper til, men det er nesten like billig bare å kjøpe en ny 🙂
Topics: 129Replies: 2344«Sørlandsbrud_09» wrote: har ikke bilde av bare kjolen, kun med meg oppi 🙂
prøver å legge inn link, men det går ikke….
Har to gallerier, må se i det som er eldst, heter vel bare vårt galleri, ikke fått gitt det noe navn….
Har sett i galleriet ditt nå og den var jo kjempe fin. Så utrolig pen du er 😀
Topics: 21Replies: 250423. sep. 2009 kl. 12:44 #62445«Hildemor» wrote:
Sørlandsbrud_09 wrote:har ikke bilde av bare kjolen, kun med meg oppi 🙂prøver å legge inn link, men det går ikke….
Har to gallerier, må se i det som er eldst, heter vel bare vårt galleri, ikke fått gitt det noe navn….
Har sett i galleriet ditt nå og den var jo kjempe fin. Så utrolig pen du er 😀
😳 næmmen…..hihi, blir flau jeg. Tusen takk [smilie=hihi.gif]
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.