Lokalet og fargene
- Dette emnet har 6 svar, 4 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av .
-
Frøken
annonse
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt annet om bryllupsplanlegging / Lokalet og fargene
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt annet om bryllupsplanlegging / Lokalet og fargene
Jeg bare lurer på en ting. Hvor mye tar dere hensyn til lokalet når dere velger ut fargetemaet tli bryllupet? Egentlig ønsket jeg å ha fargene hvit, sort og fuschia til bryllupet. Hovedsaklig hvit og sort, men med et morsomt innslag av farge. Jeg er ikke en sånn dus chabby chic-person. Men lokalet vi mest sannsynlig ender opp med er mer ærverdig, hvite roser, dusete-aktig. Det blir jo litt rart å ha helt annen stil på pynten da? Hvordan gjør dere det?
Jeg synes at hvordan lokalet skal pyntes, det være seg pynt og fargene på pynte, må stå i stil til lokalet,ellers blir det bare helt feil, i mine øyner ialle fall. Det å ha en morderne stil i et gammelt ærværdig lokalet, skjærer totalt i mine øyner, men det er meg. Vi er alle forskjellige og derfor er det så utrolig mye forskjellig også.
Vi skal ha vårt bryllup i et gammelt hus, hvor de har en Italiensk restaurant, så da blir vårt bryllup Italiensk inspirert, ut fra disse to elementene har vi valgt at vårt fargetema skal være hvitt og rødt. Vi skal også ha hjerter som tema.
Godt å høre at det ikke bare er meg. Har tenkt litt på å bytte ut til sølv, hvit og en frisk limefarge. Syns at lime faktisk kan gå greit til det lokalet. Sølv og hvit er jo klassisk, så det vil vel også stå fint til det hele. Vil bare ikke ende opp med noe jeg syns er litt kjedelig heller, om du skjønner?
Vel, jeg elsker pastellfarger og da særlig dus rosa og syrinlilla.. Men syntes ikke det passet helt inn i lokalet vårt som har tunge, gylne gobeliner, mørkerød fløyel osv osv.. Men sitter og titter på kronprinsesse bryllupet i kveld og de har de samme fargene i selskapslokalet som oss – og masse dus rosa blomsterdekorasjoner 🤗 🤗 Så what can I say – er det godt nok for Kronprinsessa så er det godt nok for Fredrik og meg også