Meninger mottas med takk
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Skravleforumet / Meninger mottas med takk
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Skravleforumet / Meninger mottas med takk
- Dette emnet har 9 svar, 6 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
Stavangerpar.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 550Replies: 1386015. aug. 2009 kl. 10:26 #1903
Jeg har sett et anheng og øredobber som jeg likte veldig godt og vil gjerne ha synspunkter på hva dere synes om dette. Er det anheng og øredobber jeg kan ha,uansett hva slags kjole jeg skal ha,eller bør jeg vente med å kjøpe noe til jeg vet hva slags kjole det blir?
http://flash.chanti.no/link1.php?menuId … 96&begin=0
http://flash.chanti.no/link1.php?menuId … 75&begin=0
Topics: 201Replies: 19922Topics: 550Replies: 1386015. aug. 2009 kl. 12:38 #57618Jeg har tenkt å enten ha hvit kjole eller ivory og så med røde detaljer i,tror nok jeg ender opp med noe slikt
Topics: 22Replies: 618får opp to like linker jeg – med mange bilder av annheng – så skjønner ikke helt hva jeg skal vurdere??
men, til ivory eller hvit kjole passer synes jeg at både gult og hvit gull og. Og skal du ha noe rødt på kjolen din. passer jo alt av dette også.
anhengene nr 1 på rad i og nr3 på rad 2 synes jeg var griselekre ( den siste er nok mest favoritt – men er veldig glad i gult gull jeg da 😀
Jeg hadde valgt smykker som jeg syntes var flottest og som kanskje er litt nøytrale – slik at de nettopp kan brukes til alt – og de fleste her var jo nettopp det –
hmm.kanskje ikke så mye svar i dette innlegget 😂
Frøken
annonseTopics: 550Replies: 13860Topics: 7Replies: 130Jeg er også mest glad i gult gull, men etter å prøvd sammen med kjolen, endte jeg opp med hvitt gull m/liten diamant over ferskvannsperle. Kjolen min er ivory med perlepynt. Så jeg er glad jeg kjøpte smykket etter kjolen.
(Hjelp, på tickeren står 21 dager!! Det går fort….)
Topics: 550Replies: 13860Topics: 4Replies: 39Topics: 59Replies: 7239Nå snakker jeg bare generelt….men det er noen kjoler hvor en ikke trenger eller bør ha anheng da kjolen er et smykke i seg selv. Men øredobber kan en nok ha uansett… Tenker jeg da.
Og når det gjelder gull så syntes jeg at det går bedre til ivory enn hvit, men hvis du skal ha rødt så syntes jeg heller ikke at det spiller noen rolle om du har gull eller sølv/hvitt gull…
Når det er sagt så må jeg si at det var nydelige og tidløse smykker du har funnet
Topics: 550Replies: 1386015. aug. 2009 kl. 16:49 #57656Takk skal du ha,tror jeg bestille de da,er redd de skal gå ut av produksjon før jeg får bestemt meg for kjolen. Hvis de ikke passer,vel så har jeg i alle fall et fint smykesett 😀
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.