Mindre enn 12 timer igjen…
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Mindre enn 12 timer igjen…
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Mindre enn 12 timer igjen…
- Dette emnet har 8 svar, 8 deltakere, og ble sist oppdatert 16 years ago av
Stavangerpar.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 62Replies: 559
Tenkte dere ville ta del i tankene til en overtrøtt brud 12 timer før vielsen…. 🙄 😂 Nå er det meste klappet og klart, jeg leter bare etter boka og klistrelappene til gavebordet, som ligger på en kjempelur plass….. 😎 Skal opp igjen om 5 timer, så finne den nå…
Huset er pyntet, sangen til mannen er rullet opp puttet i «kurvene» som guttene skal dele ut fra, bagene til guttene med klær for en uke er pakket og kjørt til svigers, koffertene våre er pakket, øyekatarren er nesten bra, blomstene til kirken er klare, morgengaven er godt gjemt, og vi har glemt å kjøpe tyttebær….. 😂 Altså litt kaos i hodet, men det går nok bra, litt søvn nå så 😀
Gleder meg og gruer meg til morgendagen, er skikkelig spent, og skal være glad når dagen bare kan begynne! Dere får kose dere masse, så titter jeg innom igjen når vi kommer fra bryllupsreisen! 😀
Topics: 201Replies: 19922Spruddle daaaah!! Du må jo sove!! hehehe!! 😂 😂 Men skjønner jo at det ikke er så lett å få tankene til å hvile akkurat nå..
Hvor har du allerede leita etter bok og klisterlappene da? Så trenger du ikke å lete der igjen 😂 Har dere pakket en bag eller noe som dere skal ha med, kanskje den er i den?
Topics: 28Replies: 195701. mai. 2009 kl. 06:38 #39281Gratulere så mye med den store dagen spruddle [smilie=love0060.gif] Håper dere får en kjempefin dag i dag [smilie=love0060.gif]
[smilie=love0060.gif] [smilie=love0060.gif] [smilie=love0060.gif]
Topics: 8Replies: 54Frøken
annonseTopics: 550Replies: 1386001. mai. 2009 kl. 08:16 #39309Jeg har sagt i de andre trådene at jeg har litt sommerfugler i magen på dine vegner,men nå jeg leser dette,kjenner jo bare at det kribler mer og mer.
Det er så kjekt å lese om andre forventinger og spenninger til dagen og jeg stakker sitter her og tenker at det er ca 14 og en halv måned igjen.
Håper dagen blir super duper og at du fant klistermerkene
Topics: 133Replies: 2765Topics: 8Replies: 83Herregud kor spennanes!!! E nesten litt misunnelig!!!😉
Men er jo ikke lenge til det er min tur da.. 🙂 Hehe…Wow!! Ikke lenge jo!! Hjelp!!
Har akkurat funne kjolen, ikke bestillt prøvetime hos frisøren..ikke bestilt bryllupskaka, ikke bestilt blomtster…osv…Hjelp!! Må få opp farta på mandag !! 😃
Men GRATULERE SÅ MYE OG LYKKE TIL I MORGEN!!!! 🙂 😃
Topics: 550Replies: 1386002. mai. 2009 kl. 09:21 #39492Nei,dere har ikke lang tid igjen. Her derimot er det leeeeeeeeeeeenge til,men koser meg med planleggingen.
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.