Mini-bryllupsreise på østlandet?
- Dette emnet har 7 svar, 8 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av .
-
Frøken
annonse
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Etter Bryllupet / 🏖 Alt om bryllupsreiser / Mini-bryllupsreise på østlandet?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Etter Bryllupet / 🏖 Alt om bryllupsreiser / Mini-bryllupsreise på østlandet?
Vi gifter oss 3. juli, men reiser ikke på ordentlig bryllupsreise (Bahamas) før en måned etterpå. Rett etter bryllupet har vi lyst til å reise bort et par dager, men vi har ikke lyst til å bruke masse tid på reising. Vi kunne tenke oss et par dager på et lekkert spa-hotell, gjerne med utendørs basseng eller i nærheten av stand. Vi bor på østlandet, men jeg kommer ikke på noen sånne steder i nærheten her!
Er det noen som har noen gode tips? 😀
Farris Bad i Larvik har strand og spa 🙂 http://www.farrisbad.no/» onclick=»window.open(this.href);return false;
Jeg vil foreslå http://www.thonhotels.no/templates/thonhotels/pages/art-hotelnew.aspx?id=325 opp på fjellet med frisk luft osv:)