Mitt utdrikkningslag 8 august :)
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / 🥂 Utdrikningslaget / Mitt utdrikkningslag 8 august :)
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / 🥂 Utdrikningslaget / Mitt utdrikkningslag 8 august :)
- Dette emnet har 3 svar, 3 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
Jeanette2208.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 9Replies: 3613. aug. 2009 kl. 19:43 #1884
Jeg troppet opp på jobben halv ti, for det var jo jobb lørdagen min 😜
Jobber på Meny, og begynte å rydde i hyllene ved kassa. Plutselig kom to mannfolk i motorsykkel utstyr bort til meg og spurte om jeg var Jeanette. Jeg svarte nervøst ja, og da fikk jeg til svar «velkommen til ditt utdrikkningslag» ! 😃 Så fikk jeg en motorsykkeljakke og hjelm og skulle få være med ut å kjøre Harley Davidson! 😃
Forloveren min satt bakpå den andre motorsykkelen, og vi kjørte on flott tur på ca 30 min. Så kjørte vi opp på ett kjøpesenter. Der sto alle jentene å ventet på meg ❤
Så kjørte vi oppover mot en plass som heter rakkestad, og jeg skjønte fort at vi var på vei mot flyplassen der oppe( er en liten flyplass for sånne små fly) Da ble jeg ganske nervøs, for er ganske redd for å fly.
Men jeg bestemte meg for å ikke la sjansen gå fra meg, så fikk med meg foloveren min opp i flyet. Det var et lite fly med plass til 4 personer. :S Var ganske nervøs, men så fort vi kom oss opp i lufta var det kjempe morro!
Så fikk jeg lov til å styre flyet helt selv i sikkert 10 minutter! Det var en opplevelse! Kjempemorro:D
Etterpå fikk jeg litt å spise og drikke på, før jeg ble kledd ut i en blå silkenattkjole som sikkert var 40 år gammel:P Fikk en leke tiara på hode og en tryllestav:P
Så kjørte vi til stranda, hadde piknik og jeg måtte sitte i en sånn ring etter båten som svogeren min kjørte. Og han prøvde alt han kunne for å få meg til å ramle av, men jeg klamret meg fast 😉 He he
Så ble jeg plassert i en rundkjøring med to rusbrus og ett skilt hvor det sto : «Bært så tar jeg en knært» He he;)
Så var det hjem til min forlover hvor vi koset oss med god mat, og den pakkeleken hvor man skal gjette hvem pakken er fra. Det siste vi gjore før vi reiste på byen var en konkurranse hvor jeg skulle finne ut av hvor godt jeg kjenner min kjære. Forloveren min hadde intervjuet han på video og etter hvert stilte spørsmål satt hun videoen på pause sånn at jeg skulle gjette hva han svarte. Kjempemorro!😃 Fant ut at jeg kjenner han utrolig godt;)
Hadde en knall dag som ikke kunne vært bedre! 😃
Topics: 201Replies: 19922Topics: 22Replies: 618Topics: 9Replies: 3614. aug. 2009 kl. 04:50 #57501Ja innspurten begynner å gjøre meg litt stressa nå 😜 Ser du har 8 dager igjen du også. Er så mye en kommer på sånn «i siste lita»
Trone: Ja var utrolig morro, og litt skummelt da å styre flyet:P Var litt stolt av meg selv da gitt 😉
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.