Pynte kjedelig lokale til vielse
- Dette emnet har 2 svar, 2 deltakere, og ble sist oppdatert 12 years ago av .
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / Pynte kjedelig lokale til vielse
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / Pynte kjedelig lokale til vielse
Hei alle sammen 🙂
Jeg og min kjære skal ha vielsen vår i et lokale på somme hotell som resten av bryllupet i august neste år. Lokalet er et typisk konferanserom, men er helt nøytralt med lyse vegger og tregulv.
Hotellet har rød løper som de legger ut og nøytrale grå stoler som settes frem.. På selve veggen der vigsler og brudepar skal stå er det en dør og et lerret. Vi vil gjerne gjøre noe slik at dette ikke syntes..! Ønsker også en slags «alterløsning», altså noe som rammer inn brudeparet eller som ellers gir en fin bakgrunn.
Vi trenger tips til hvordan dette lokalet kan pyntes for å bli finest mulig med tanke på vielsen.. Kanskje noen har tips, råd, inspirasjonsbilder? 🙂
Trone sa
Har du sett på google, instagram og pinterest? 🙂
Det har jeg gjort, og jeg finner noe inspirasjon der 🙂 De fleste bilder er imidlertid av nokså overdådig pynt og langt utover hva vi tenker å bruke penger på. Derfor håper jeg noen med erfaringer kommer med noen tips 🙂