Rister på hodet av meg selv
- Dette emnet har 7 svar, 6 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av .
-
Frøken
annonse
- You must be logged in to reply to this topic.
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Rister på hodet av meg selv
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Rister på hodet av meg selv
Kan igrunn ikke noe annet enn å le av meg selv om dagen! 😂 😂 Sier til min kjære at jeg skal lage det veldig enkelt, og det skal ihvertfall være enkelt. Men hva skjer?! Joda, Silje Merethe klarer da ikke lage ting enkelt, men må gjøre noe som tar tid. Om dagen holder jeg på med forsidene på sang/fest heftene. Hadde igrunn tenkt å lage de veldig enkle egentlig! Men nå har jeg presset ut 400 hjerter i hvitt og rødt, i 2 forskjellige str. Skal ha doble hjerter. På de skal det stå Kjærligheten overvinner alt. (Det samme står i ringene våre, skal stå ett ord i vært hjerte). Så nå har jeg limt de til doble hjerter og styra! 😂 😂 For en jobb dette ble altså!
Flere som lager mer jobb for seg selv? 😛 😛 😛
Ja, en kan så si,en tenker enkelt,men blir mer avansert. Jeg vet ikke helt enda hvordan vi skal gjøre, det, skal ha med min kjære elskede førstefødte datter,så vi må jo bli litt enig om hvor mye vi orker å holde på.
Haha! Jeg vet akkurat hva du snakker om!! Gjør nøyaktig det samme selv… Prøver å lage det enkelt, men neeeida… 😂
Skal lage kirkeprogrammer og sanghefter denne uken… Må ta meg selv i ørene nå! Ellers blir jeg sittende hele ferien frem til bryllupsdagen med bare detaljer…! 🙄
😀 du er ikke avleine
Har veldig lyst til å lage slik
http://www.kreativehender.com/default.p … pageId=420
Som bordkort,ha menyen på, bilde av oss og en hilsen
Oppi gjete gaven og sanger
Men litt usikker om jeg rekker å bli ferdig med noe slikt