Skal dere filme på bryllupsfesten?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Skal dere filme på bryllupsfesten?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Bryllupsdagen og bryllupsfesten / Skal dere filme på bryllupsfesten?
- Dette emnet har 13 svar, 13 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
Trone.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 35Replies: 140
Jeg har veldig lyst at vielsen skal filmes. Det er samboeren min enig i.
Jeg har også lyst at taler og evt. underholdning skal filmes. Dette er min samboer uenig i. Han sier han ikke tror folk vil slappe av hvis de vet at det er et kamera der.. jeg sier jeg har veldig lyst til å få filmet talene i det minste, for tviler vi får med oss særlig mye den dagen! Men han er skikkelig i mot dette…..og han «nekter» at hans tale til meg skal filmes-noe jeg synes er veldig leit..hadde synes det var flott å kunne se tilbake på det han sa til meg den dagen. Men vi har inngått et komprimiss på dette, jeg får talen hans skriftlig i stedenfor. Men jeg har fortsatt lyst til å få filmet pappa sin tale til meg, min forlvoer (som er min søster) m.m.
Er det jeg som er urimelig her? Eller er det ikke så vanlig å filme annet enn vielsen kanskje? :-k
Topics: 72Replies: 931vet ikke hva som er vanlig. men jeg vielsen vår skal filmes, hvertfall opp og ned kirkegulvet. og på utsiden.
og så når vi kommer fra fotografen ville jeg gjerne det, og talene og dansen.
skjønner at han ikke vil, selv om du vil gjerne, vær fornøyd med å få den skriftlig.
ei venninne scrappa mannens tale inn i bryllupsalbumet sitt.
Topics: 44Replies: 55206. apr. 2010 kl. 08:02 #87241Vi skal filme så mye som mulig! Det er liksom ikke alt man får med seg på en slik dag tror jeg, så veldig greit å få det på film 😀
Topics: 88Replies: 1752Vi har bedt en kompis (forloverens min sin mann) om å filme vielsen, talene og «de viktige delene». Som du sier, så tror jeg ikke jeg kommer til å huske talene og det er kjekt å ha med seg. I tillegg er det fint å ha med dansen og evnt. undeholdning.Men ikke all småpraten og slikt.
Frøken
annonseTopics: 8Replies: 236Jeg vil helst ikke at noe skal filmes, hater å se meg selv på film. Vi kan vel ikke nekte folk å bruke filmkamera heller, men det blir ikke noe organisert filming.
Lillesøster giftet seg for ni år siden, og har sett filmen fra vielsen en gang (like etter at de hadde fått den).
Topics: 154Replies: 714Topics: 196Replies: 150706. apr. 2010 kl. 08:38 #87251«Truckgirl» wrote: Jeg vil helst ikke at noe skal filmes, hater å se meg selv på film. Vi kan vel ikke nekte folk å bruke filmkamera heller, men det blir ikke noe organisert filming.
Lillesøster giftet seg for ni år siden, og har sett filmen fra vielsen en gang (like etter at de hadde fått den).
Hehe.. jeg tenker å sånn.. vil ha 1000vis av bilder.. men film..?.. hmm..skeptisk 😉 hihi..
Topics: 301Replies: 2965Topics: 30Replies: 749Topics: 22Replies: 416vi hadde ikke planlagd at det skulle filmes, bare brudevalsen skulle vi ha på film siden den var veldig spesiell. men så har en av gjestene filmet hele dagen. så vi fukk hele vielsen og hele festen på film. i ettertid synes jeg at det er folt med film og en fin minne
Frøken
annonseTopics: 88Replies: 1752«Truckgirl» wrote: Vi kan vel ikke nekte folk å bruke filmkamera heller, men det blir ikke noe organisert filming.
Jo, det kan dere faktisk. Eller ihvertfall be om å bli fjernet i ettertid. Og hva er vel vitsen med å filme et bryllup uten å filme brudeparet. Ifølge personvernloven skal man ha tillatelse for å filme folk.
Topics: 550Replies: 1386006. apr. 2010 kl. 12:22 #87324Vi skal filme vielsen,alle talene og noe ellers, vi har profosjonelle som skal gjøre dette,så vi regner med at det blir veldig bra.
Topics: 40Replies: 20406. apr. 2010 kl. 13:24 #87347Vi har fått en til å filme, hva eksakt som blir filmet, vet vi ikke helt, men i allefall :
– vielsen
– alle taler
– utenfor vielseslokalet , første kyss som nygift
– evt vise hva transporten er
– skjæring av bryllupskake
🙂
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.