Skal dere prøvespise menyen?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt annet om bryllupsplanlegging / Skal dere prøvespise menyen?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt annet om bryllupsplanlegging / Skal dere prøvespise menyen?
- Dette emnet har 17 svar, 16 deltakere, og ble sist oppdatert 15 years ago av
eriksson.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 82Replies: 623Topics: 196Replies: 150709. apr. 2010 kl. 09:03 #88242
Det skulle gjerne jeg gjort å.. eller iallefall prøvesmaket noen forretter og noen desserer.. for der sliter jeg virkelig med valget.. og er usikker på hva ting faktisk smaker..!
Men jeg tror ikke det er noe de tilbyr her.. ikke uten at vi eventuelt spør om det iallefall..
Topics: 11Replies: 560Ja det skal vi 🙂 tror ikke jeg hadde tatt sjansen på noe annet for å være ærlig..
Utrolig kjedelig å sitte på bryllupsdagen å ikke like maten [smilie=aiwebs_005.gif]
Vi er så heldige at vi får smakingen gratis også, eneste vi må betale en liten sum for er vinen.
Topics: 64Replies: 141909. apr. 2010 kl. 09:28 #88251Najs!! Det hadde vært kult 🙂 Men i og med at vi skal ha det på den type lokale som vi skal så er nok ikke det aktuelt. Men mamma har heldigvis vært på det lokalet tidligere og prøvd ut hovedretten. Den skal visstnok være himmelsk. Mmmmmm 🙂 Hun som er kontaktpersonen min sier hele tiden at hun er så fornøyd med menyen vi har satt sammen fordi det er den beste de kan tilby. Sååå «takk for deet» 😉
Frøken
annonseTopics: 4Replies: 89Topics: 44Replies: 1077Topics: 68Replies: 75909. apr. 2010 kl. 09:48 #88257Vi skal prøvesmake menyen vår, litt pga at vi vil være sikkre på at vi har valgt rett.
Skal ha med foreldrene , muligens forlovere. har ikke helt bestemt det enda
Topics: 16Replies: 8809. apr. 2010 kl. 11:10 #88263Vi kommer ikke til å prøve smake. rett og slett fordi Hotel Ullensvang har en helt fantastisk buffet=) Er der vi skal gifte oss og ha maten.
Topics: 21Replies: 110209. apr. 2010 kl. 14:29 #88335Vi har prøvesmakt var meny og det er jeg veldig glad for at vi gjorde;)
Vi hadde to desserter det sto mellom og fikk smake begge, og takk for det! Likte ikke den jeg brant mest for før vi fikk smake 😂 😂
Vi spurte selv om det var mulig å komme og få smake på menyen, vi bestiller fra et catering firma, og det var ikke noe problem;) Men tror ikke det er vanlig å gjøre det, for her var det dekket på på kontoret hans 😳 Men det var koslig uansett 😃
Topics: 59Replies: 7239Vi skal prøvesmake med foreldre og toastmaster! Gleeeder meg 😃
Fikk det faktisk anbefalt av kusinen til kjære som giftet seg i sommer og var kjempe skuffa over maten!! Og det setter jo en generel demper for dagen… [smilie=aiwebs_005.gif]
Men de på lokale anbefalte det også 😀
Frøken
annonseTopics: 72Replies: 931Topics: 23Replies: 48910. apr. 2010 kl. 10:40 #88528Det synes jeg var lurt altså. Kanskje jeg også vil ringe til lokalet å spør om å få prøvesmake 🙂
Det er kanskje ikke så vanlig at de tilbyr at vi kan prøvesmake, men jeg tror nok ikke de sier nei hvis vi spør 🙂
Topics: 201Replies: 19922Topics: 30Replies: 749Topics: 22Replies: 416Topics: 82Replies: 623Vi var og spiste i går, og maten var fantastisk! Menyen er herved satt!
Det blir slik:
Rosa stekt andebryst med frisk salat
Servert med granateplekjerner
Soave Classico 2008, Coffele, Piemonte, Italia
****
Kalveentrecôte med salviesjy
Servert med confitert potet og kalvebog
Barbera d’Alba San Michele 2006, Malvirà, Piemonte, Italia
****
Sjokoladesymfoni
Tre typer sjokoladekreasjoner med frukt og bær
Mas Amiel Vintage 2007, Mas Amiel
Topics: 16Replies: 359Frøken
annonse -
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.