Stoler og stoltrekk
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / Stoler og stoltrekk
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Før Bryllupet / Stoler og stoltrekk
- Dette emnet har 11 svar, 8 deltakere, og ble sist oppdatert 12 years ago av
Gitte.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 2Replies: 51
Jeg trenger litt hjelp.
I lokalet vi skal ha festen er det noen stoler som jeg ikke likte så godt. Stolene var meget god å sitte på, så det var ikke det som var problemet. Det var utseende. Og det er vanskelig å få tak i stoltrekk til de i og med at de er formet slik de er og med armlener.
Er det noen som har en god ide om hvordan vi kan løse det? Ville dere bare hatt pynten i lilla og blått som kunne stå til stolene? Eller andre tips mottas med takk.
Prøver å legget til et bilde av stolene her:
Topics: 64Replies: 1674Topics: 2Replies: 51Nei det kommer jo litt an på hvilken farge vi vil ha 🙂
Men det var kjekt å høre at du synes de var fine, kanskje jeg ikke trenger gjøre noe da… De står jo litt mer i stil til lokalet også, iom at det er et mer «moderne» lokale enn alle de gamle herskapsboligene vi var på visning på…
Topics: 64Replies: 1674Jeg er av den oppfatning av at ALT trenger ikke fargekordineres eller matche. Stoler er først og fremst til å sitte på. For ikke å snakke om at disse stoltrekkene med sløyfe og alt etter min mening ikke passer inn noe sted. Hadde stolene vært stygge og av plast skulle jeg sagt meg enig i stoltrekk, men disse var jo fine! Å så supre å sitte på ser det ut som!
Synes derfor at dere nesten kan ha hvilke farger som helst. Duse farger vil ikke kræsje, heller ikke sølv/lilla/hvit som de fleste bruker eller rød. På bilder ser det hvertfall veldig elegant og stilrent ut. 🙂
Frøken
annonseTopics: 21Replies: 260Topics: 13Replies: 761Topics: 2Replies: 51Topics: 66Replies: 6978Syns ikke du trenger stoltrekk 😉 vi hadde noen skikkelig fæle, røde stoler, men valgte å ikke bruke penger på stoltrekk. Jeg spurte ei venninne dagen etter bryllupet om hun hadde lagt merke til den fæle fargen, men det hadde hun ikke. Tror nok de færreste tenker over det. Dessuten sitter jo folk stort sett på dem, og da er det veldig lite som syns 😝
Topics: 5Replies: 92Topics: 2Replies: 51Frøken
annonseTopics: 201Replies: 19922Topics: 21Replies: 234Jeg ville heller ikke brukt penger på stoltrekk til disse stolene! De så fine og komfortable ut😃
Jeg vurderte lenge stoltrekk, men når jeg begynte å regne på det går det STORE summer med penger for noe som jeg egentlig ikke tror gjestene legger stort merke til….. Jeg vil heller bruke pengene på andre ting.
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.