Vil dere se min inspirasjon? :)
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt annet om bryllupsplanlegging / Vil dere se min inspirasjon? :)
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt annet om bryllupsplanlegging / Vil dere se min inspirasjon? :)
- Dette emnet har 8 svar, 5 deltakere, og ble sist oppdatert 13 years ago av
inesol.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 37Replies: 182
Vi gifter oss i april, og vil gjerne ha et litt fargerikt bryllup. Tenker peoner i bukett og som bordpynt. Vimpler, printet ut på papir som pynt i lokalet (gjerne med foto fra vår tid sammen, eventuelt innslag av våre foreldres bryllupsbilder, søsken etc.). Hva synes dere om fargene?
Har tenkt tanken på å hekle en blomst som bordkort-ett-eller-annet 😉
Topics: 2Replies: 35SÅ flott!!! :nååh:
Kjempe fint!!
Jeg hadde også tenkt å hekle noe blomst-ting til bordkort, men jeg klarer ikke å koble hvordan jeg skal få inn navet på de.
Har du noen ideer?
Fargene er flotte sammen, skikkelig vårlig. Skal ha MASSE farger selv, så dette var helt etter min smak 😉 😀
Topics: 33Replies: 1370Topics: 201Replies: 19922Frøken
annonseTopics: 37Replies: 182thank you! ja, det er et must med farger altså! men, så blir det sannsynligvis ikke peoner da, siden de vil koste ca 150 kroner pr stk i april! er jo ikke bare min bukett som skal ha peoner heller… eller kanskje peoner i bukettene, og noe annet på bordet? 🙂
Jeg tror jeg dropper heklede bordkort… det går nok med så mye dyr tråd for å få litt størrelse på de, og så tar det tid, hehe 🙂 Hva synes dere om forsiden av invitasjonen, oppe til høyre? 8-[ Er utsnitt, men nesten hele. Jeg har avtalt med naboen (sydame) at hun skal måle meg i morgen, og så bestille kjolen fra Kina… Gosj, er skikkelig i tvil om det altså, men har ikke lyst å betale 15000 kroner for en kjole!
Topics: 37Replies: 182Mekita: Ja, jeg tenkte å finne en gammeldags merkelapp å hekte på blomsten 🙂 Selger de i butikken, og på eBay, tror jeg. Kan finne bilde om du ikke forstår hva jeg mener. Er grafisk designer, så jeg tror jeg prøver å gjøre det enklest mulig med bordkortene 😉
Topics: 2Replies: 35«ponnihest» wrote: Mekita: Ja, jeg tenkte å finne en gammeldags merkelapp å hekte på blomsten 🙂 Selger de i butikken, og på eBay, tror jeg. Kan finne bilde om du ikke forstår hva jeg mener. Er grafisk designer, så jeg tror jeg prøver å gjøre det enklest mulig med bordkortene 😉
Jo, jeg tror jeg forstår… Men jeg har også tenkt på at det kommer til å ta ufattelig lang tid å lage 75 slike… Vurderer å heller kjøpe noen store knapper å skrive navnene på å bruke det + en fargerik tråd til serviett ring.
Eller bare finne på noe helt annet 🙂 hehe! Godt det er en stund til enda!
Dt enkle er jo det beste.. Håper vi får se hva du ender opp med! 🙂
Topics: 37Replies: 182Lurt! Har noen store trehvite knapper fra ebay, sikkert 5 cm i diameter, som kostet bare litt, du får ta en kikk der! 🙂 ser at noen bruker vanlig gråpapir som bordløper også, hehe 🙂 er så mye man kan gjøre! ja, kommer sikkert til å poste når jeg har noe håndfast 🙂
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.