Vil introdusere meg!:)
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Hei og Velkommen! / Vil introdusere meg!:)
Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Hei og Velkommen! / Vil introdusere meg!:)
- Dette emnet har 8 svar, 8 deltakere, og ble sist oppdatert 13 years ago av
eriksson.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 7Replies: 21
Jeg og min kjære skal gifte oss 1.feb. 2014. På røros..
Bryllupsfesten på lørdag skal vi ha i en enorm lavvo, med plass til over 150 personer:)
Fredag samles alle sammen til litt spekemat på kvelden. før alle går hver til sitt å lader opp til dagen etter:)
Søndag avsluttes med litt restespising, som et koldtbord nermest.
Har bestemmt oss for å ha en Kald blåfarge og hvitt som går igjen, så det er skikkelige vinterfarger. Vi har jo noe «annet» som ikke alle andre har. Og jeg ønsker å holde igjen litt av det..
Så det jeg trenger litt innspill på, er Hvordan skal jeg ha invitasjonene, og Hva skal stå.. Vi går mye på humor, og vil gjerne ha igjen litt av det i invitasjonene også. Så om noen har noen tips, tar jeg meeeer enn gjerne imot..
Også om noen har bilder av noen utradisjonelle invitasjoner liggende, så tar jeg gjerne imot det også🙂
Samme med bordkortene.. Jeg har hatt litt lyst til å strikke en øl-vott til alle, men det blir for mye jobb.. så må finne på noe annet lurt:P
Tråden er flyttet til korrekt forum,
Trone,moderator
Topics: 66Replies: 6978Topics: 201Replies: 19922Topics: 26Replies: 265Frøken
annonseTopics: 6Replies: 2505. jun. 2012 kl. 19:05 #153673Velkommen hit! Så artig plan dere har, det blir sikkert veldig bra! Ang ølvottene, så kan du kjøpe ullfilt og sy, og skrive på navn med tjukk tekstiltusj 😀
Topics: 7Replies: 21Topics: 6Replies: 65Topics: 25Replies: 556 -
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.