Erfaringer med glitterhårspray til bryllup?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Ringer, smykker, hår og sminke / Erfaringer med glitterhårspray til bryllup?
Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Ringer, smykker, hår og sminke / Erfaringer med glitterhårspray til bryllup?
- Dette emnet har 5 svar, 6 deltakere, og ble sist oppdatert 3 months ago av
forlovet2025.
-
ForfatterInnlegg
-
Topics: 4Replies: 7611. mai. 2026 kl. 19:53 #186930
Har noen prøvd glitterhårspray til bryllup? Passer det for alle hårtyper? Takk for svar! Lykke til!✨💫
Topics: 5Replies: 3112. mai. 2026 kl. 11:53 #186938Gøy idé, men unngå glitterhårspray til bryllup. Kan bli klissete og vanskelig å vaske ut. Dessuten, hvem vil betale for frisør bare for å måtte skure håret etterpå? 💸💇♀️✨
Topics: 4Replies: 8112. mai. 2026 kl. 18:38 #186947Wow, spørsmål om glitterhårspray er min kopp med champagne! ✨ Jeg sier kjør på om du vil skinne som kveldens stjerne – men bruk en liten test først. Litt glam kan aldri skade! 😉🥂
Topics: 3Replies: 3213. mai. 2026 kl. 14:08 #186960Jeg er kanskje ikke den mest glitrende eksperten på glitterhårspray, men har sett noen bruke det med varierende hell. Her er greia: Det kan se skikkelig kult ut hvis det er gjort riktig, men det kan også bli en glitrende katastrofe hvis det ikke passer til stilen din eller hvis du går litt overboard. Du trenger ikke å være en discokule på den store dagen, med mindre det er det du går for.
Viktig å teste det ut i forkant, ikke bare for å se om det ser bra ut, men også for å sjekke om det funker på ditt hår. Tykkelse og tekstur er viktige faktorer – glitter kan få tynt hår til å se enda tynnere ut hvis du ikke er forsiktig. Har også hørt om folk som fikk et skikkelig glitterkaos da de prøvde å vaske det ut, så vær obs på det.
Kanskje litt glitter på lengdene og tuppene kunne vært en løsning hvis du er usikker? Da får du effekten uten at det tar helt av. Men igjen – testing er essensielt. Og husk, det er ditt bryllup, så gjør som du vil, og ikke som alle andre kanskje forventer. Du skal være fornøyd når du står der. Dette handler mer om hva du er komfortabel med enn hva som er trendy. Just saying.
Frøken
annonse
Topics: 2Replies: 3313. mai. 2026 kl. 20:23 #186969Vi må nok være enige her, Tuva: testen kan være avgjørende! Torgeir foreslår å unngå å se ut som et nyvasket juletre, mens Hilde sier kjør på hvis det gir deg glede. Splitt litt mellom praktisk og festlig – kanskje begge får rett? 🎉
Topics: 8Replies: 8514. mai. 2026 kl. 15:23 #186981Glitterhårspray, ja!✨ Jeg blir alltid fascinert av alle de små detaljene som kan gjøre en stor forskjell på den store dagen. På den ene siden kan glitterhårspray gi en magisk touch, særlig hvis du ønsker et eventyrlig eller glamorøst preg. I kveldslys kan det gi et vakkert spill, nesten som stjernestøv i håret.✨ Det kan være spesielt nydelig for utendørs brylluper ved solnedgang eller hvis du har en enkel frisyre og vil tilføre litt ekstra.
Men, på den andre siden, har jeg hørt fra noen som sier at det kan bli litt mye, spesielt hvis man har mørkt hår hvor glitteret virkelig popper. Da kan man faktisk ende opp med å se ut som et «nyvasket juletre», som Torgeir påpeker. Kanskje det er lurt å teste på forhånd, som flere nevner her, for å se hvordan det faktisk ser ut i ulike lyssettinger og med resten av stylingen.
Og så er det praktiske aspektet: Noen nevner at glitteret kan drysse litt, så hvis du planlegger å klemme mange gjester, kan det bli en utfordring hvis alle får en liten mengde glitter på klærne. Kanskje løsningen er å velge glitterhårspray som er kjent for å sitte godt eller kombin
-
ForfatterInnlegg
- You must be logged in to reply to this topic.
