Skip to content
Bryllupsvenner.no
  • Planlegger
  • Inspirasjon
  • BryllupsforumExpand
    • Emner uten svar
    • Nye innlegg siden siste besøk
    • Nye svar: Siste dag
    • Nye svar: Siste 3 dager
    • Nye svar: Siste uke
    • Nye svar: Siste måned
    • Siste emner
    • Mest populære emner
    • Sist oppdaterte emner
    • Emner med flest svar
    • Mine aktive emner
    • Alle mine emner
    • Emner med mine svar
    • Mine emner med ingen svar
    • Mine emner med flest svar
    • Mine favoriserte emner
    • Emner som jeg følger
Search

Bli medlem / Logg inn
Bryllupsvenner.no
Account Logg inn

Vi pusser opp 😜 Takk for tålmodigheten 🙏 – November 2024

Litt om tankene jeg hadde da jeg først kom inn hit.

Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Skravleforumet / Litt om tankene jeg hadde da jeg først kom inn hit.

Hjem / Bryllupsforum / Og andre ting… / Skravleforumet / Litt om tankene jeg hadde da jeg først kom inn hit.

  • Dette emnet har 8 svar, 5 deltakere, og ble sist oppdatert 16 years ago av Stavangerpar.
  • Forfatter
    Innlegg
  • Topics: 13
    Replies: 545
    Culli
    29. jan. 2009 kl. 11:08 #15702

    Herlig Stavangerpar 😉

    Jeg har vært en liten forumnerd i mange år så når jeg endelig fant et bryllupsforum i aktivitet, bare få dager etter at tid og sted var bestemt var aldeles perfekt for meg.

    Kjempegøy, nyttig og ikke minst koslig å ha andre bryllupsinteresserte å spørre og prate med.

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse

    Topics: 99
    Replies: 2760
    Roger
    29. jan. 2009 kl. 17:45 #15734

    Så bra innlegg Stavangerpar! Virkelig morsomt for oss å lese..! Vi har jo aldri drevet noe forum før – og heller ikke noe nettsamfunn – sånn ordentlig, så det er kjempegreit å få tilbakemeldinger på hvordan det er å være ny og «usikker».

    Men det ser ut som du har funnet din plass, og det er vi alle svært glade for 😃 – Supert humør og sprer masse god stemning også – så jeg er veldig glad jeg sendte deg den oppfordringen 😀

    Og uansett.. du er nok ikke alene om å synes det er litt rart å hilse på sånn for første gang. På forumer er det mange som bare leser, og ikke vil si noe, og det er selvfølgelig helt OK – selv om det jo er utrolig hyggelig når vi kan hilse på medlemmer i introduksjonsforumet for første gang! 🙂

    Men vi har jo alle en komfortsone, og det er bra – men noen ganger kommer det jo noe positivt ut av «å bare hive seg litt uti det også» :mrgreen:

    (Det vet jeg og Katrine alt om – vi gledet oss jo voldsomt til å lansere Bryllupsvenner.no, selv om vi var litt spente og nervøse på hvordan vi kom til å bli tatt i mot også) 🙂

    Settings
    Topics: 550
    Replies: 13860
    Stavangerpar
    29. jan. 2009 kl. 18:13 #15743

    Takk for koselig tilbakemelding.Hadde bare lyst til å dele tankene mine med dere og kanksje andre tenker likt og leser dette og tørr å ta skritte ut og bli en aktiv del her inne.Det har jeg aldri angret på.

    Godt å høre at det blir satt pris på mine innspill.

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse

    Topics: 118
    Replies: 2914
    katrine
    29. jan. 2009 kl. 21:42 #15781

    Takk for ord som varmer Stavangerpar 😉

    Det er alltid hyggelig å bli verdsatt og at dere liker det vi har oppnådd så langt. Men når alt kommer til alt er det ikke bare vi som skal få skryt :mrgreen: Jeg syntes at dere som har vært med fra starten skal få like mye skryt, dere har vært her inne sammen med oss, og tatt varmt imot alle nye :mrgreen: Og ikke bare det, men til alle dere nye her inne som hiver dere ut i det og er her sammen med oss og som er med å ønske de nyeste velkommene også. 🙌

    Jeg syntes at alle skal ha skryt for at det har blitt et trivelig sted å være og jeg håper alle vil fortsette å være her. [smilie=happy0062.gif]

    Så takk for all positiv tilbakemelding og håper vi kan fortsette med det vi gjør nå. Syntes dere er en utrolig koselig gjeng. :mrgreen:

    Settings
    Topics: 4
    Replies: 351
    Sylvia&Bent
    29. jan. 2009 kl. 21:57 #15784

    Enig i alt… *tørkerentåre*

    ☺

    -Sylvia-

    Settings
    Topics: 550
    Replies: 13860
    Stavangerpar
    30. jan. 2009 kl. 09:46 #15828

    Selvfølgelig Katrine,hadde det ikke blitt noe bryllupsvenner.no hvis det ikke ble medlemere,men jeg tror at hvordan vi har det her gjennspeiler masse hvor positive og i møtekommende dere er.

    Har hørt om andre nettsteder,der det florere en del negativitet,men der viser heller aldri de som driver stedet seg (nå tenker jeg ikke kun på bryllup da,men generelt)Så at dere er tilstedenværende gjør nok at vi som medlemmer trives veldig i bra,i tilegg til at vi er en gjeng som vet hva ordet folkeskikk betyr da.

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse

    Topics: 118
    Replies: 2914
    katrine
    30. jan. 2009 kl. 19:53 #15911

    Igjen Tusen Takk [smilie=love0025.gif]

    Settings
    Topics: 550
    Replies: 13860
    Stavangerpar
    30. jan. 2009 kl. 19:56 #15914

    😀

    Settings
  • Forfatter
    Innlegg
  • You must be logged in to reply to this topic.

Logg inn og delta i samtalen!





Ikke medlem enda?

Start i dag og få gratis tilgang til alt hos Bryllupsvenner!

* Få oversikt med dine egne planleggingsverktøy
* Se og få inspirasjon fra alle forumer, emner og svar
* Skriv og lag dine egne må-gjøres-lister
* Lag ditt eget profilbilde
.. med mer..!

Du er i gang om under 1 minutt - trykk på knappen under!

Logg inn her så kan du også
lage et profilbilde


© 2025 Bryllupsvenner.no - Stil og Trend AS

Scroll to top
  • Home
  • Bryllupsforum
  • Bryllupsplanlegger
Search