Skip to content
Bryllupsvenner.no
  • Planlegger
  • Inspirasjon
  • BryllupsforumExpand
    • Emner uten svar
    • Nye innlegg siden siste besøk
    • Nye svar: Siste dag
    • Nye svar: Siste 3 dager
    • Nye svar: Siste uke
    • Nye svar: Siste måned
    • Siste emner
    • Mest populære emner
    • Sist oppdaterte emner
    • Emner med flest svar
    • Mine aktive emner
    • Alle mine emner
    • Emner med mine svar
    • Mine emner med ingen svar
    • Mine emner med flest svar
    • Mine favoriserte emner
    • Emner som jeg følger
Search

Bli medlem / Logg inn
Bryllupsvenner.no
Account Logg inn

Vi pusser opp! Takk for tålmodigheten 🥰 – Juli 2025

Undertøy under hvit brudekjole!!

Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Undertøy under hvit brudekjole!!

Hjem / Bryllupsforum / Våre bryllupsforum / Alt av brudekjoler, andre antrekk og tilbehør / Undertøy under hvit brudekjole!!

  • Dette emnet har 2 svar, 3 deltakere, og ble sist oppdatert 16 years ago av Spruddle.
  • Forfatter
    Innlegg
  • Topics: 7
    Replies: 6
    Gifteklare
    08. apr. 2009 kl. 14:33 #1035

    Kjolen jeg har kjøpt er hvit. Ikke ivory sånn som de fleste (som jeg har forstått) har valgt. Men problemet kom i går da jeg skulle kjøpe undertøy til dette her… i hvitt.. Var på to forskjellige «Netty» undertøysbutikker og en «change» butikk og de hadde nesten ikke noe undertøy som var hvitt. og de de hadde så ikke ut! hehe.. Skikkelig bestemor greier, + at en Bh kostet 700kr +++ og stringen kostet 500.. vanlig det eller?

    Lurte litt på om jeg bare skal stikke på Lindex å kjøpe en litt finere bh enn jeg pleier å ha med fin truse til og sånn hofteholder. Hva gjør dere?

    Settings
    Profilbilde
    Frøken
    annonse
    Annonse
    Topics: 133
    Replies: 2765
    Jannicke
    08. apr. 2009 kl. 15:32 #32406

    Jeg har Ivory kjole og Ivory undertøy. kjøpte mitt på «change» betalte 399 for BH og 149 for truse.. Hofteholder og strømper kjøpte jeg på brudesalongen. Husker ikke helt hva jeg betalte der.

    Dette kan jeg jo bruke senere, så synes ikke det gjorde noe å betale en liten sum her.

    har kjøpt reserve strømper og slikt på Lindex.

    Har prioritert å bruke penger på undertøyet til kvelden. Er jo det mannen skal få se.. det som er under kjolen er det jo ikke noen som ser uansett.. 😉

    Settings
    Topics: 62
    Replies: 559
    Spruddle
    08. apr. 2009 kl. 16:10 #32426

    Jeg har kjole og undertøy i ivory, og kjøpte også undertøyet på «Change». Fant truse, bh og hofteholder der, og syntes de hadde mye fint,også noe i hvitt. Bh-en kosta litt over 500,- og trusa et par hundre kanskje….ca 250 for hofteholderen….syns ikke det var så ille egentlig, for det er den beste bh-en jeg har prøvd noen gang, og jeg fikk god hjelp da jeg kjøpte, hun kom inni prøverommet til og med 😂

    Strømpene kjøpte jeg på en annen butikk, de hadde samme type i både svart og helt hvit, veldig fine, ca 170,- pr par

    Tenkte litt på om jeg skulle dra dit og kjøpe enda en truse, til natten…men kanskje jeg skal bare ta noe annet under kjolen…. 😉 Og så får du jo 10 % av kjøpssummen inn på et kort som du kan bruke ved neste kjøp 😀

    Settings
  • Forfatter
    Innlegg
  • You must be logged in to reply to this topic.

Logg inn og delta i samtalen!





Ikke medlem enda?

Start i dag og få gratis tilgang til alt hos Bryllupsvenner!

* Få oversikt med dine egne planleggingsverktøy
* Se og få inspirasjon fra alle forumer, emner og svar
* Skriv og lag dine egne må-gjøres-lister
* Lag ditt eget profilbilde
.. med mer..!

Du er i gang om under 1 minutt - trykk på knappen under!

Logg inn her så kan du også
lage et profilbilde

Annonse

© 2025 Bryllupsvenner.no - Stil og Trend AS

Scroll to top
  • Home
  • Bryllupsforum
  • Bryllupsplanlegger
Search